Muškaření

Royal Wulff - Profil | St 19.6.2013 14:22:17

medvěd >> Tu sme nocovali (pod stenou Komarče, hore je sedem Triglavských jazier).

    kunnan - Profil | St 19.6.2013 14:22:11

    medvěd >> Tak ať vám pasů kluci. S kým tam jsi ? Obvyklá sestava ?

      medvěd - Profil | St 19.6.2013 14:21:07

      Royal Wulff >> duháček od žel mostu

        Tukan - Profil | St 19.6.2013 14:09:58

        kunnan >> Alergie na lipany nebo potočníky ? :-))

          Royal Wulff - Profil | St 19.6.2013 14:06:33

          medvěd >> To je ten dnešný lipan od sv. Janeza.

            medvěd - Profil | St 19.6.2013 14:01:26

            kunnan >> chystáme se na ně,sbíráme síly,Bude to masakr

              kunnan - Profil | St 19.6.2013 13:58:57

              Mates PB >> Krabičák ani náhodou. Pivečko, slivovička to jo. Včera ale normálně kapačka :-((

                Mates PB - Profil | St 19.6.2013 13:55:46

                kunnan >> Kejchání a rýma může být i z krabicáku, jak je to s tebou?

                  kunnan - Profil | St 19.6.2013 13:51:12

                  Mates PB >> To bych musel být zdravej jak eskymák.

                    Mates PB - Profil | St 19.6.2013 13:48:44

                    kunnan >> Každá nemoc je v podstatě zanedbaný pití. Taky jsem z jara dostal alegorii, ale přepil jsem to.

                      kunnan - Profil | St 19.6.2013 13:44:19

                      Tukan >> V neděli a jsem z toho ješte teď na hromadě. Alergie zasr....

                        Mates PB - Profil | St 19.6.2013 13:28:23

                        Tukan >> Hele co ten nazdárek s tím woblerem? Praštil si ho bekovkou?

                          Tukan - Profil | St 19.6.2013 13:27:27

                          kunnan >> OK už jsem. byl jsem včera, miliony lidí , bobkařů s červama....... cilova ryba neviděna dnes další pokus. Co ty? Byls?

                            Mates PB - Profil | St 19.6.2013 13:26:43

                            Drozďák >> Tak to asi platí u všeho :-))

                              Drozďák - Profil | St 19.6.2013 13:20:57

                              Mates PB >> strýmr má smysl hlavně brzoranní, ale nesmí to člověk tahat jak vemeno.

                                kunnan - Profil | St 19.6.2013 13:17:15

                                Tukan >> O nic buď v klidu :-))

                                  Tukan - Profil | St 19.6.2013 13:12:47

                                  kunnan >> Vo co gou??

                                    Michal - Profil | St 19.6.2013 13:03:56

                                    Mates PB >> tak zoufalej jsem zatím nebyl, abych šel muškařit na sádky :-) ale proč ne, proti gustu ...

                                      Mates PB - Profil | St 19.6.2013 12:55:12

                                      Michal >> Ne, ale jsou takový průkopníci.

                                        Michal - Profil | St 19.6.2013 12:39:13

                                        Mates PB >> takže jsi to zkoušel ? :-))

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile