Muškaření

NMates PB - Profil | St 19.6.2013 12:27:52

Michal >> Nedovedeš si představit co udělají ostatní ryby s tou chycenou.....

    NMichal - Profil | St 19.6.2013 12:26:46

    Mates PB >> čoveče ne, ale asi by to byl masakr :-))

      NMichal - Profil | St 19.6.2013 12:26:22

      Výr >> ale prd, cokoliv co spadne na hladinu, lepší prý jsou goldy, ty zbluňknou :-)

        NMates PB - Profil | St 19.6.2013 12:07:59

        Michal >> Už si to někdy zkoušel? :-))

          NVýr - Profil | St 19.6.2013 12:07:34

          Michal >> tam len na rohlík alebo granulu....

            NMichal - Profil | St 19.6.2013 12:06:14

            Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 19.6.2013 11:10:22 >> byl na sádkách, tam jsou ryby na hod a je jedno jestli scuhá nebo nymfa :-)

              Nkunnan - Profil | St 19.6.2013 11:53:22

              Mates PB >> Určitě má Tukan jinak nestrýmruje. Jinak suchá za svitu pouličních lamp o půlnoci ........

                NMates PB - Profil | St 19.6.2013 11:45:31

                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 19.6.2013 11:39:33 >> To neni směroplatný. Chytání řř je diametrálně odlišné od zbytku revírů v ČR a na světě. ŘŘ by srazila leckterou muškařskou legendu na kolena.

                  NŘízek 5,21 - Profil | St 19.6.2013 11:39:33

                  Mates PB >> ano, kde jinde:-))
                  alfa má chycený asi dvě padiny,jednu na vranku, druhou na černýho, ale z pradávné historie, to tam ještě ryby žraly podle příruček:-))
                  jako jisté světýlko na konci tunelu to je:-))

                    NMates PB - Profil | St 19.6.2013 11:37:33

                    Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 19.6.2013 11:36:35 >> Ale to si strýmroval na řř, že jo?

                      NŘízek 5,21 - Profil | St 19.6.2013 11:36:35

                      Mates PB >> legendy hovoří, že je to to nejlepší, co může být. já prostrýmroval mnoho večerů až do pulnoci,bo velký potočák je noční ryba, s vrankama, černejma strýmrdama, s intermídou i potápivkou....
                      a výsledkově to je čistá nula, tak nevím:-))

                        NMates PB - Profil | St 19.6.2013 11:33:46

                        Technická otázka: Má večerní strýmr smysl?

                          NMates PB - Profil | St 19.6.2013 11:32:14

                          mildas - Quinn >> Žádná, opakuji, žádná pochybovačná věta mě nedonutí dát sem fotky. :-)))

                            NŘízek 5,21 - Profil | St 19.6.2013 11:31:45

                            Mates PB >> ano, bo chytat tlouště je pod mojí úroveň:-))
                            děkuji.

                              Nmildas - Quinn - Profil | St 19.6.2013 11:31:08

                              Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 19.6.2013 11:27:41 >> ty dvacitkove rybky.............

                                NMates PB - Profil | St 19.6.2013 11:29:53

                                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 19.6.2013 11:27:41 >> Tak většinou to byli tloušti. Je ti líp? :-)) Ale samožřejmě PP,PD,Li....atd.

                                  NŘízek 5,21 - Profil | St 19.6.2013 11:27:41

                                  Mates PB >> a taky nezná bratra, je plná dřiny, potu, slz a odříkání, každé kolečko na hladině je draze zaplaceno.
                                  legendární masivní sběr je za odměnu.

                                  a ty hned přídeš s rybama na hod, to jako nasere, to musíš uznat:-)

                                    NMates PB - Profil | St 19.6.2013 11:18:20

                                    Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 19.6.2013 11:10:22 >> Chroustíková sezona, ať už je kdekoliv, chce celé muže a ženy. To jsou tvoje slova.

                                      NŘízek 5,21 - Profil | St 19.6.2013 11:10:22

                                      Michal >> to sou klasické pohádky pro malé muškaře, kdyby řek, že na nymfu chytal ryby na hod, tak bych mu jako to jako i věřil, ale na sucho?:-)))

                                        NMichal - Profil | St 19.6.2013 7:51:38

                                        kunnan >> vem si helmu

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile