Muškaření

NMichal - Profil | St 19.6.2013 7:51:23

Mates PB >> jsi byl na sádkách ? :-)

    Nkunnan - Profil | St 19.6.2013 7:38:56

    Mates PB >> tak to je dobře tak to ma být :-)

      NPike - Profil | St 19.6.2013 7:35:47

      Mates PB >> šťastný to člověk, mít solidní revír blízko domu.

        NMates PB - Profil | St 19.6.2013 7:34:27

        Pike >> Nezapírám, nymfa taky promluvila, ale večer se sušilo. Byli jsme tam od šesti do půl desátý.

          NMates PB - Profil | St 19.6.2013 7:33:17

          kunnan >> Nic nelítalo ani nad vodou ani z vody, nicméně žraly co se tam hodilo. Čím dýl k večeru tím víc sběr. V jednom okamžiku i na hod.

            NPike - Profil | St 19.6.2013 7:32:34

            kunnan >> krásně si zanymfovali :-)

              Nkunnan - Profil | St 19.6.2013 7:30:00

              Mates PB >> A co ryby ? Sběr masivní a nebo jen seriózní ?

                NMates PB - Profil | St 19.6.2013 7:28:06

                kunnan >> Pche, mám ještě na dneska.

                  Nkunnan - Profil | St 19.6.2013 7:19:38

                  Mates PB >> Stačili ti ty dvě mouchy ? :-)

                    NMates PB - Profil | St 19.6.2013 7:11:06

                    Jinak pánové včera večer bomba, kdo zůstal doma může jedině hořce zaplakat, dneska když to stihnem jdem zasejc.

                      NMates PB - Profil | St 19.6.2013 7:09:23

                      jambo >> Tady když se řekne chroust, tak všichni ví. Kdo neví dává sem fotky chroustů s trojhákem.

                        Nkunnan - Profil | St 19.6.2013 6:48:15

                        medvěd >> Hele to nebylo o tobě fakt opravdu :-)))))))))))))))))) Co sběr byl ?

                          Nkunnan - Profil | St 19.6.2013 6:45:48

                          Michal >> no jo no asi dostanu přihrávku balónem.

                            Nwelbin - Profil | St 19.6.2013 6:31:14

                            sfox >> můžeš - asi sz.

                              Nwelbin - Profil | St 19.6.2013 6:30:29

                              jambo >> hezké,ale já psal o muškaření a vázání,ne o bakelitu a kotvě

                                Nthym - Profil | St 19.6.2013 6:21:27

                                ja.ump >> zdar, no tak to je pecka. Krásná ryba, gratuluju!

                                  Nja.ump - Profil | St 19.6.2013 0:05:24

                                  thym >> Zdar, zrovna jsem se vrátil ze severu. (Parlaalven, Vojman, Tjulan). Loop se velmi osvědčil a výrobce o velkých rybách "nekecal" :)

                                    NMichal - Profil | Út 18.6.2013 23:23:08

                                    kunnan >> a máš průšvih :-)

                                      NMichal - Profil | Út 18.6.2013 23:22:36

                                      ZN >> Zdendo, letos prý pofrčí ve světové módě zase fialová, já jen tak, abys to měl správně :-)

                                        NTukan - Profil | Út 18.6.2013 23:07:49

                                        Dneska jsem viděl, co jsem ještě neviděl. Psychopat lital kolem vody s dvouručákem a na něm měl wobblera okovanýho dvěma trojháky.......... si říkám jestli je to nornální....svět se v prdel obrací
                                        (ZN copyright)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile