Muškaření

Tukan - Profil | Út 18.6.2013 23:04:01

Nazdar vespolek

    Řízek 5,21 - Profil | Út 18.6.2013 22:51:15

    welbin >> pchá, chrousti se nám každý jaro topěj v ustavním jezírku:-))
    a horororomeřice je oblast v postihovaná v úživným žírem:-))

      thym - Profil | Út 18.6.2013 22:30:26

      ZN >> tak to v poklidu promysli a když se rozhodneš do nich jít, stačí napsat, nebo brnknout.

        Řízek 5,21 - Profil | Út 18.6.2013 22:27:38

        jambo >> detailisto:-))

          medvěd - Profil | Út 18.6.2013 22:21:23

          mildas - Quinn >> dal bych i třetí

            medvěd - Profil | Út 18.6.2013 22:17:42

            kunnan >> nono,i z Ribčev Lazu vidím

              ZN - Profil | Út 18.6.2013 22:05:55

              thym >>
              růžový... to snad ne. Ale ty červený se mi líbí.

              kunnan:
              díky za odkaz, ale ne.

                sfox - Profil | Út 18.6.2013 22:02:04

                welbin >> Doktore mohu mít na tebe jednu odbornou otázku?

                  jambo - Profil | Út 18.6.2013 22:01:55

                  mildas - Quinn >> si piš....

                    mildas - Quinn - Profil | Út 18.6.2013 22:00:23

                    jambo >> ty trojháky jsou bezva. Snad žádnej nespadne.

                      thym - Profil | Út 18.6.2013 21:58:26

                      ZN >> červený, ani růžový brodky bohužel nemám :)
                      ... Osobně by se mi k těmhle botám líbily i brodky v designu džín.

                        jambo - Profil | Út 18.6.2013 21:58:23

                        párek chroustíků skuteč.velikost 3cm ,zítra jdu k vodě :-))

                          kunnan - Profil | Út 18.6.2013 21:56:12

                          Michal >> Škoda že nedělají 15. Nedávno se tu po nějakých botách poptával jeden náš kolega :-)

                            jambo - Profil | Út 18.6.2013 21:54:04

                            welbin >> Tady je máš ,pro letošek na zkoušku ...

                              ZN - Profil | Út 18.6.2013 21:54:00

                              thym >>
                              docela pecka, líbí se mi moc. Vážně uvažuji.
                              Nemáš i červené broďáky? :-)

                                thym - Profil | Út 18.6.2013 21:50:17

                                jehla >> nebyl :) Tohle je proti proudu. Asi vymetali trojskej psí útulek, nebo v zoo měnili hrochům vodu.

                                  Michal - Profil | Út 18.6.2013 21:49:46

                                  mimikry >> no, na tenisky docela pálka :-)

                                    Michal - Profil | Út 18.6.2013 21:49:18

                                    thym >> to by neudělal, tomu nevěřím :-)

                                      thym - Profil | Út 18.6.2013 21:48:26

                                      Michal >> Nene, jen červený. Mimikry je ještě zlejší hoch. Koupí si podobný u čonga a podlepí kradenou rohožkou ;)

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile