Muškaření

Nmimikry - Profil | Út 18.6.2013 21:42:26

Michal >> za tu cenu? ani zelený!

    NMichal - Profil | Út 18.6.2013 21:38:53

    thym >> v zelené je nemáš ? mimikry sháněl nový boty :-)

      Nkunnan - Profil | Út 18.6.2013 21:23:29

      thym >> ale božíčku ty sou krásný :-))

        Nwelbin - Profil | Út 18.6.2013 21:09:48

        Vlastec >> viz pod obrázkem - na jednoho :-)))

          NVlastec - Profil | Út 18.6.2013 20:37:31

          welbin >> TY k čemu taková muška je ? Myslím že to nebude žrát ani tlusťoch .

            Nwelbin - Profil | Út 18.6.2013 20:30:03

            jehla >> To druhé video - za 5 min ano,možná i s půlkou cigára - primitivní

              Nwelbin - Profil | Út 18.6.2013 20:26:10

              jehla >> na rybky to není nic moc,ale modely jsou to hezké
              P.S. taky znám borce -profíky - schválně - za 5 minut - ne

                Njehla - Profil | Út 18.6.2013 20:11:09

                welbin >> na takový mouchy prdím, ale znám lidi, co za pět minut udělají chrousta jako řemen..zkusím se po tom podívat...

                třeba tohle je dobrej návod:

                http://www.youtube.com/watch?v=KxGzsMPgdCM

                  Nwelbin - Profil | Út 18.6.2013 20:07:55

                  jehla >> jsem zvědav,jak zareaguje jambo, já už to mám vymyšlené,kdyby se našli další-jdu do toho.
                  P.S. tesařík je lehký,ale chroust,to je už o umění - je 3 cm velký a ty skvrnky-trojúhelnikové po stranách-nožičky - tykadlo je to čeleď vrubounovitých / Scarabeidae/ - to bude šichta.
                  Neuděláme diškuz ??
                  Fakt je, že jeden bude na půl hoďky + práce

                    Njehla - Profil | Út 18.6.2013 19:09:04

                    welbin >> tady máš tesaříka, taky je to brouk...a Bruno koncertuje, zkuste si to u Petříků ...:-)))

                    http://www.youtube.com/watch?v=_A4uC1h35Co

                      Nwelbin - Profil | Út 18.6.2013 18:03:15

                      jambo >> navaž nám chrousta,prosím,většina z korespondentů ani nepamatuje jak vypadal :-)))

                        Njambo - Profil | Út 18.6.2013 17:17:00

                        Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 18.6.2013 15:00:48 >> do chrousta to má hodně daleko :-))

                          NBosanac - Profil | Út 18.6.2013 17:11:11

                          mildas - Quinn >> Ano .

                            Nmildas - Quinn - Profil | Út 18.6.2013 17:02:32

                            Bosanac >> diky. To je marmorata ? Konjic ?

                              NŘízek 5,21 - Profil | Út 18.6.2013 16:18:18

                              jehla >> to sou manžety vod bundy, ovšem jinak bylo č thermotriko a modrá fleece mikina:-)

                                Njehla - Profil | Út 18.6.2013 16:01:15

                                Pike >> má pod tím, koukám, ještě černou mikinu...:-)))

                                  NMates PB - Profil | Út 18.6.2013 15:24:22

                                  Tak za chvilku jedu dom, dám si sprchu, lehkou svačinku, přeláknu dvě očka, uvážu dvě Kutišovky a mažu pod jez. Počkám až se otevře řeka.

                                    NŘízek 5,21 - Profil | Út 18.6.2013 15:14:16

                                    Pike >> voda měla 6 stupnů, lepší býti připraven, než si hrát na haura a pak při zabrození po kozy umrznout, jak se už mnohým stalo:-))

                                      Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile