Muškaření

NŘízek 5,21 - Profil | Út 18.6.2013 15:12:39

Pike >>fg byl přidělanej na sedle, který sem dostal, škoda ho nepoužít:-)))

    NPike - Profil | Út 18.6.2013 15:12:12

    Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 18.6.2013 15:00:48 >> no a jestli jsi včera chytal v bundě, bo píšeš, že byla včera chroustí noc, tak teda pro tebe platí to samé, co pro Matesa. Straň se přímého slunce, hodně doplňuj tekutiny, nedělá ti to pak dobře :-)

      NMates PB - Profil | Út 18.6.2013 15:11:16

      Pike >> Ale ty chrostíci jdou z toho oklepat :-))

        NPike - Profil | Út 18.6.2013 15:08:48

        Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 18.6.2013 15:00:48 >> ten fighting butt tam vypadá divně a ten naviják je hnusný. Tak.

          NŘízek 5,21 - Profil | Út 18.6.2013 15:00:48

          chrousti jdou, chrousti jdou, chrousti jdou a je jich moc, chrousti jdou, chrousti jdou, včera byla chroustí noc

            NBosanac - Profil | Út 18.6.2013 14:59:38

            mildas - Quinn >> Preji ti k svatku neco takoveho

              Nwelbin - Profil | Út 18.6.2013 14:54:28

              mildas - Quinn >>Sušit s diodami - mokré spodním prádlo z broďáků,pak ho musí uklidit,aby ho nepřizpůsobiví nečorli,na to je potřeba tří diod :-)

                Nmildas - Quinn - Profil | Út 18.6.2013 14:51:28

                mimikry >> jaky vecerni suseni, co to placas ? Kde chces letos vecerne susit ?

                  NMates PB - Profil | Út 18.6.2013 14:34:10

                  mimikry >> To si udělal dobře, moc dobře.

                    Nmimikry - Profil | Út 18.6.2013 14:31:10

                    Mates PB >> a ještě jsem si koupil u čangejšů takovej ten svítící prevít na kšiltovku s třema diodama.Na to večerní sušení jak povídáš.

                      Nmimikry - Profil | Út 18.6.2013 14:28:42

                      Mates PB >>puvodně to měla bejt zmrzlina,maj tu vybornou točenou,tak jsem vytáhnul rodinku na zmrzku,ale cestou je hospoda...

                        NMates PB - Profil | Út 18.6.2013 14:27:00

                        mimikry >> Na jedno? To bych byl akorát nasranej....:-))

                          Nmimikry - Profil | Út 18.6.2013 14:24:15

                          a já si byl zatim skočit na jedno rychlý do osvěžovny,to je lábuš

                            NMates PB - Profil | Út 18.6.2013 13:56:12

                            welbin >> Půjdu ve slamáku a s brýlema, aby mě náhodou někdo nepoznal.

                              Nwelbin - Profil | Út 18.6.2013 13:51:56

                              Pike >> Fakt je,že bekovka,či baret není dnes ideální pokrývky hlavy :-)))

                                NPike - Profil | Út 18.6.2013 13:50:23

                                Tady je jasně vidět, že v takových horkách by se měl člověk stranit slunce a neo vycházet alespoň s pokrývkou hlavy. Ortodoxní jemný francouzský chlapec Mates blouzní o suché mušce a snad se na ní chystá i chytat.

                                  NMates PB - Profil | Út 18.6.2013 13:26:20

                                  kunnan >> No ty si bláááázen :-))

                                    Nkunnan - Profil | Út 18.6.2013 13:26:00

                                    Drozďák >> Ty jsi ale vyjímka. Jak nemám svých pár set suchých u sebe jsem nesvůj a nervózní.

                                      Nkunnan - Profil | Út 18.6.2013 13:24:12

                                      Mates PB >> Uvaž raději čtyři ať v té školce netrhneš ostudu :-)

                                        NDrozďák - Profil | Út 18.6.2013 13:23:24

                                        kunnan >> s dvěma suchejma si vystačím jednu sezonu, natož jednu rybačku.
                                        Mates to dá v suchým triku s jednou suchou.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile