Muškaření

mimikry - Profil | Po 17.6.2013 14:27:15

Jirka_K >> jojo :-)) zatím co jel na ryby do zahraničí,tak zustala u nás a čekala mu u prutů na Berounce,nečekala,že bude tak svítit slunce a zapoměla si čepici

    Jirka_K - Profil | Po 17.6.2013 14:25:45

    mimikry >> Ségra Jakuba Vágnera?

      mimikry - Profil | Po 17.6.2013 14:23:02

      Pike >> zase příště...:-)

        Pike - Profil | Po 17.6.2013 14:21:10

        mimikry >> přeci jen, Štefíček, šampíčko, Hanička, to je jiná kávička.

          Mates PB - Profil | Po 17.6.2013 14:18:59

          mimikry >> No ty vole....

            mimikry - Profil | Po 17.6.2013 14:15:33

            dneska je tak hnusně,že vám ani toho Margitu nepošlu,místo něj tyhle dvě hnusný zvířátka,máme tu africký počasí,tak něco aktuálního.

              jindraŠ - Profil | Ne 16.6.2013 23:06:02

              medvěd >> 7 kup u jr. na zahradě,pro králíky

                medvěd - Profil | Ne 16.6.2013 23:03:47

                jindraŠ >> potočáci jak nohy

                  jindraŠ - Profil | Ne 16.6.2013 22:52:07

                  medvěd >> taky seno?

                    medvěd - Profil | Ne 16.6.2013 21:32:56

                    Bosanac >> půjdu až zítra.Dnes se sušilo

                      Bosanac - Profil | Ne 16.6.2013 21:29:13

                      medvěd >> Vsichni dnes zahajuji

                        medvěd - Profil | Ne 16.6.2013 21:18:17

                        tady je fofr

                          Michal - Profil | So 15.6.2013 23:04:10

                          siri >> to je možný :-)

                            siri - Profil | So 15.6.2013 22:05:59

                            Michal - na strope? Snad na tramu, ne? Zespoda... :)

                              Michal - Profil | So 15.6.2013 20:32:07

                              medvěd >> myslíš, že by se třeba mildas ráno probudil přilepenej na stropě ? :-)

                                medvěd - Profil | So 15.6.2013 20:28:47

                                jindraŠ >> myslím,že lepidlo by bylo horší.Je takové....záludnější

                                  jindraŠ - Profil | So 15.6.2013 17:39:40

                                  medvěd >> Ona i dvoustovka hřebík by mohla být u nich doma dost problém.

                                    jindraŠ - Profil | So 15.6.2013 17:38:27

                                    Hugo Fisher >> Pošli rozměr,přesně.Podívám se jestli něco nevyhrabu.Udělat to už opravdu nemám kde.

                                      sfox - Profil | So 15.6.2013 16:59:26

                                      u.x.a. >> Dovolím si nesouhlasit ,lepící páska je to pravé ořechové ,mít jí dosti postavím i dům.)))
                                      Vynálezce by měl dostat Nobela .)))

                                        Hugo Fisher - Profil | So 15.6.2013 9:10:07

                                        jindraŠ >> díky!

                                        Ale ještě víc se mi líbil tvůj zápis z 14.6.2013 23:57:23 :o)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile