Muškaření

NMičudla - Profil | Čt 13.6.2013 22:36:36

jehla >> ten smeták mi dneska zafungoval taky dobře.to je fakt :)

    Nrarach - Profil | Čt 13.6.2013 22:34:59

    Plážak >> Asi tam budou nějaký komáři a hovada, ale koupání tam může bejt dobrý, zelený to asi ještě nebude.

      NReznik76 - Profil | Čt 13.6.2013 21:52:54

      Plážak >> možná kdybys se votočil a po zaklepání na dveře s pozdravem přišel znova

        Nmildas - Quinn - Profil | Čt 13.6.2013 21:52:39

        Plážak >> liž řiť !

          Nmimikry - Profil | Čt 13.6.2013 21:50:53

          u.x.a. >> se zlatou hlavou s koutama

            Nu.x.a. - Profil | Čt 13.6.2013 21:50:02

            Plážak >> jebni tam slávistu se zlatou hlavou..

              NPlážak - Profil | Čt 13.6.2013 21:47:01

              jedu na rybník kouti jaký Muchy

                NMates PB - Profil | Čt 13.6.2013 21:20:25

                LaMa1 >> Pěkný mouchy.

                  Nmildas - Quinn - Profil | Čt 13.6.2013 21:09:44

                  welbin >> to je pravda.

                    Nwelbin - Profil | Čt 13.6.2013 21:07:20

                    mildas - Quinn >> to je hydropsyche :-)

                      NPike - Profil | Čt 13.6.2013 20:58:57

                      Na druhoumstranu beru, že vázání much je pěkný koníček a proč nevyužít volno vázáním takových much.
                      Nejde o efektivnost, rozdíl mezi touto a jednudušší nebude prakticky žádný, bo je to v něčem jiném, ale je v pořádku, když se moucha vazači líbí a dělá si tím radost.

                        Nmildas - Quinn - Profil | Čt 13.6.2013 20:52:14

                        Mičudla >> ...............jednodušší verze a třeba stejně účinný............

                        Pochybuju a navíc, nevím, co by v tý vodě muselo plavat, abych se prcal s takovými blešivci. :-)
                        Jinak technicky moucha krásná.

                          NŘízek 5,21 - Profil | Čt 13.6.2013 20:27:53

                          seko >> ty jo, ty se umíš rozšoupnout:-))
                          holt země neomezených možností:-))

                          tak at s tim pořádně zachytáš!

                            Nseko - Profil | Čt 13.6.2013 20:04:47

                            Rizek 5,21 Tak som zobral aj tu ESN.Myslel som si ze ta Loomis bude tvdsia dole ale neni az taka tvrda.Je troche taksia ako ESN.Nechavam si tu ESN a loomisku predavam.Uz mam aj dvoch kupcov

                              Nmdx - Profil | Čt 13.6.2013 19:21:56

                              jehla >> Tak super, to jsem rád. Doma by se to jen válelo :-)

                                NPike - Profil | Čt 13.6.2013 18:40:38

                                Petr001 >> má těd hodně času, možná má i dovolenou a na nějaké cesty se nechystá.

                                  NPetr001 - Profil | Čt 13.6.2013 18:37:51

                                  u.x.a. >> Ok napíšu.Moc dík za radu a snad mne nezastřelí.

                                    Njehla - Profil | Čt 13.6.2013 18:05:45

                                    mdx >> tak jdu kuchnout šňůru..ale plánovaná krátká hlava to nebude, uhází ten klacek víc jak patnáct metrů a krásně to pošle...výhu testnu...na kraťase někde musím sehnat tak aftma 14-15...:-))) asi koupín brutál krátkou hlavu a bude to...

                                      Njehla - Profil | Čt 13.6.2013 18:03:15

                                      medvěd >> taky to není začátečník!!! :-))

                                        Nu.x.a. - Profil | Čt 13.6.2013 17:37:57

                                        Petr001 >> napiš členovi s nickem Drožďák rád ti určitě poradí a hlavně je z Prahe..

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile