Muškaření

LaMa1 - Profil | Čt 13.6.2013 17:36:20

jehla >> Kdyz uz chrostika ze srnce tak komplet celeho... to plave bezproblemu i v perejich a nema problem ani kdyz ho oslinta tloust :)

    kunnan - Profil | Čt 13.6.2013 17:34:12

    medvěd >> zbytečně se podceňuješ :-)

      medvěd - Profil | Čt 13.6.2013 17:17:34

      jehla >> má mnohem hezčí mušky než já

        jehla - Profil | Čt 13.6.2013 17:17:13

        Mičudla >> kup si smeták, je to hned a dobře to plave...a taky to žerou...:-)))

        jinak, docela jsi tady ty líný vody rozhejbal, paráda!

        welbin - ve vázání musí bejt bordel, jinak je to prd dobrodružství!!! :-)) kdepak srovnaný šulky...

          welbin - Profil | Čt 13.6.2013 16:33:38

          Tak ještě přástevníka špenátového,resp. pokus o něj

            welbin - Profil | Čt 13.6.2013 16:30:27

            Mičudla >> Vyrobím si nejsytější a vždy to zředím na další odstín

              Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 16:17:32

              welbin >> no výber mezi odstínama barev je supr

                welbin - Profil | Čt 13.6.2013 16:13:25

                Mičudla >> udělal jsem si na to takový zásobníček,asi polovina - zejména od hnědé,přes olivu do žluté je to hedvábí

                  Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 16:03:46

                  welbin >> tak takovej matroš jsem ještě asi neměl pod rukama.u tý mouchy se mě líbí hlavně to barevný provedení právě

                    Paulus - Profil | Čt 13.6.2013 16:00:44

                    welbin >> Jaj - tak to mám ! Omluva o)
                    Začínám v tom slušně ztrácet přehled. A dost, jedu si s malou zaházet.

                      welbin - Profil | Čt 13.6.2013 15:59:45

                      Mičudla >> Ještě staré pravé padákové hedvábí,mnou nabarvené, jest-li barvíš,mám ho asi 1km je čtyřpramenné-musi se pak rozplést,barví se velmi dobře.

                        Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 15:57:45

                        welbin >> moc pěkný.tělíčko je nit ?

                          Petr001 - Profil | Čt 13.6.2013 15:56:26

                          Dobrý den.Nerad ruším vaši debatu o krásných mouchách,ale chci se zeptat jestli někdo ze zkušených nemá chuť strávit jeden den u vody se začátečníkem a trochu mne opravovat a poradit co a jak.Večer rád pozvu třeba na pivko.Mám jen Pražskou povolenku to mě letos opravdu stačí.Díky moc s pozdravem Petr

                            Paulus - Profil | Čt 13.6.2013 15:55:57

                            welbin >> Tak tyhle nitě němamo ...

                              welbin - Profil | Čt 13.6.2013 15:54:36

                              tak taky dám

                                Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 15:53:24

                                Paulus >> taky si myslím

                                  Paulus - Profil | Čt 13.6.2013 15:50:49

                                  Mičudla >> Myslím že jo - jen se to honosněji jmenuje, nic víc.

                                    Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 15:48:46

                                    Paulus >> nevím jestli mluvíme oba o tom samém ale ty křidélka jsou z micro foamu

                                      Paulus - Profil | Čt 13.6.2013 15:43:47

                                      Mičudla >> Mirelon ?

                                        Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 15:35:47

                                        ještě jeden chrostík

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile