Muškaření

Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 14:01:29

Ledňáček (Iceman) >> vterinu.. :)

    Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 14:01:02

    fraisix >> do HK jedu za hodinku :)

    Zajimave info. Jako ze dela primo tubusy? Nebo mi jen posije tu trubku, kdyz si ho sam vyrobim?

      fraisix - Profil | Pá 14.6.2013 13:56:16

      Hugo Fisher >> jinak ještě mě napadlo, že kdybys opravdu prahnul po designovém skvostu, tak až budeš mít cestu do Hradce, tak na Malém náměstí má krámek paní, co opravuje batohy a ta je schopná vytvořit tubus jakýchkoliv rozměrů přesně na přání :)

        Ledňáček (Iceman) - Profil | Pá 14.6.2013 13:54:12

        Hugo Fisher >> tak hele, má to vnitřní délku 76 cm a vnitřní průměr 67 mm. Zelená barva, popruh přes rameno a ucho do ruky. Klasika Škeřík. Chceš i fotit?

          fraisix - Profil | Pá 14.6.2013 13:53:56

          Hugo Fisher >> to je fakt hříšná myšlenka, ale určitě by to fungovalo taky :)))

            Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 13:51:22

            Ledňáček (Iceman) >> diky!

              Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 13:51:16

              fraisix >> jo, to take nevim prave jiste - pokud mi prijde vube cnejaka nabidka, tak pak budu resit, jak siroky ten tubus je.

              Co se tyce te trubky, i to mam jako jedno z reseni. Predtim vsak mam jeste v hlave hrisnou myslenku, ze pripadne prefiknu klasicky dlouhy tubus. :)

                fraisix - Profil | Pá 14.6.2013 13:46:52

                Hugo Fisher >> nejsem si úplně jistej, jestli by se cestovní vláčák do trubky na mušák kvůli velikosti nejspodnějšího očka vlezl - ty mušákový tubusy jsou poměrně úzký. Pokud bys ale neprahnul po nějakém designovém skvostu, tak to lze vyřešit uříznutím pvc trubky potřebné délky a zaslepením molitanovými kusy na obou koncích, funguje to výborně :)

                  Ledňáček (Iceman) - Profil | Pá 14.6.2013 13:45:11

                  Hugo Fisher >> jdu se mrknout, nějaký volný tu mám.

                    Hugo Fisher - Profil | Pá 14.6.2013 13:33:36

                    Koupím pevný tubus na prut, ovšem cestovní velikosti. Potřebuji vláčecí 5 díl dostat do pevného tubusu. Délka tubusu kolem 60cm či i drobně více. Třeba má někdo z muškařů doma nevyužitý ... :) Nabídněte.

                    Případně dík.

                      Pike - Profil | Pá 14.6.2013 7:55:34

                      jehla >> tehdá na tom byla Slavia taky líp

                        jehla - Profil | Pá 14.6.2013 7:54:16

                        Pike >> prej záleží nejvíc na tom, jak ho tam jebneš...někteří s tím vyhrávají na OC i klacky vod Orvisů..:-)))

                          mildas - Quinn - Profil | Pá 14.6.2013 7:53:54

                          medvěd >> ale poradil.

                            Pike - Profil | Pá 14.6.2013 7:52:39

                            jehla >> no, pokud bysme zo brali podle umístnění v konečné tabulce Gambrinus ligy, tak by se jednalo o hodně průměrnou mušku.

                              welbin - Profil | Pá 14.6.2013 7:49:15

                              medvěd >> ten streamer,co jsem sem poslal-Spejbla

                                jehla - Profil | Pá 14.6.2013 7:27:17

                                medvěd >> baron by mu ten výběr zjednodušil...:-)))

                                  medvěd - Profil | Pá 14.6.2013 7:14:47

                                  welbin >> takže jsi mu vyjmenoval celou krabičku.Co si z toho chudák má vzít?

                                    welbin - Profil | Pá 14.6.2013 6:52:27

                                    Plážak >> suchá černý pakoš,chrostíky,streamer-šedá,oranž,černá - i v kombinaci,funguje i booby

                                      TOKR - Profil | Pá 14.6.2013 2:23:44

                                      Plážak >> Na kouti, jedině něco z kohouti ...
                                      A jestli chceš něco od Muchy, teď probíhá fajn výstava: http://www.lendl-mucha.cz/

                                        Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 22:41:50

                                        konečně dneská parádní chytačka na sucho dneska.nejvíc zafungovala ta jepka co jsem tady prezentoval a zrzavej chrostík

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile