Muškaření

Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 15:11:16

jehla >> wow,tak to díky moc teda :)

    jehla - Profil | Čt 13.6.2013 15:08:23

    Mičudla >> krásná, jak vod medvěda...a to už je, ku*va, nějaká poklona!!! :-))

      Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 15:05:17

      Paulus >> jj z CDC.já ty nožičky u jepic dělám z toho CDC celkem často.líbí se mě že jsou takový víc v pohybu v té vodě a netčí v jednom směru dokola jak třeba u kohouta

        jehla - Profil | Čt 13.6.2013 15:05:09

        mimikry >> jsem zpátky a mažu znova, je tam krásně...dojela mi pošta, volali a musel jsem se vrátit..:-((((

          Paulus - Profil | Čt 13.6.2013 14:58:41

          Mičudla >> Nožičky z CDC ? Ale macek je to řádnej, votom nic. o)

            Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 14:57:11

            jedna co zná každý :)

              mimikry - Profil | Čt 13.6.2013 14:02:32

              jehla >> já pojedu na kolo,kolem řeky a hospody

                Paulus - Profil | Čt 13.6.2013 13:55:40

                velký Rejnbouw >> Ty jantare - měl jsem to za 20 sec. o))
                Tak šeptni f kolik tam a je to.

                  Orion24 - Profil | Čt 13.6.2013 13:48:44

                  siri >> a tie quartz su dobre?....blanky?

                    Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 13:43:47

                    welbin >> díky

                      jehla - Profil | Čt 13.6.2013 13:42:50

                      co takhle jít radši na ryby? :-))) ...nebo jen tak se psem na špacír, když už voda za moc nestojí...já jdu...

                        welbin - Profil | Čt 13.6.2013 13:41:02

                        Mičudla >> máš líbí,další komentář netřeba :-)

                          george87 - Profil | Čt 13.6.2013 13:37:47

                          medvěd >> verbež, selekce, slejzání... Tieto tri slová som naposledy spolu počul v dokumente o Dr. Mengelem.

                            velký Rejnbouw - Profil | Čt 13.6.2013 13:36:34

                            medvěd >> já jsem taky "verbež" no vidíš ... a děje se tam něco na těch CZ ?? krom focení mini ryb s trefným titulkem : PSTRUH ? nebo MOUCHA ?nebo co je v současný době velkou oblibou focení ryb ve všilajakém bordelu od šutrů začínaje po vykuchance v igelitce konče ?? za mě doporučuji zahraniční FB stránky rozhodně tam to žije , něco se neustále děje a rozhodně lepší to sdílet se světem než s několika čumilama co čekají na to že se zmíníš kde se nasazovalo atd ...

                              Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 13:35:05

                              jehla >> díky.tohle je zrovna ůplně ten první kousek takže než jsem zjistil jak si správně a snadno hlídat jednotlivý proporce tak mi to ve finále zabralo asi 20 minut.ted už ale s každym novým kusem ten čas zkracuju ale jak říkám,mě každá moucha trvá dost dlouho než jsem s ní uplně spokojenej :D

                                medvěd - Profil | Čt 13.6.2013 13:30:08

                                velký Rejnbouw >> taky jsem na FB docela často.Tady taky.Patřím tedy též do verbeže?.Mám rád silná slova od chlapáků

                                  Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 13:27:54

                                  velký Rejnbouw >> já mezi tu verbež patřím taky v tom případě :) je to bohužel z toho důvodu že nemám nic moc co MRKu nabídnout :/

                                    jehla - Profil | Čt 13.6.2013 13:25:16

                                    Mičudla >> moc pěkný, ale skoro škoda na to chytat..jak dlouho to motáš...? ale kásná práce, fakt...

                                      Mičudla - Profil | Čt 13.6.2013 13:24:20

                                      Pike >> jak už jsem psal na tom FB.já se takhle většinou piplám s každou mouchou tak mě nějaká ta minuta práce navíc netrápí.když si jich jednou za čas navážu třeba 5 tak mi to bude stačit.samozřejmě že jsou jednodužší verze a třeba i stejně ůčinný ale ty už se zas nelíbí tolik mě a tím pádem v nich nemám takovou důvěru a to si myslím že je taky špatně

                                        velký Rejnbouw - Profil | Čt 13.6.2013 13:21:57

                                        Paulus >> mapy.cz :) ti to najdou nebo google

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile