Muškaření

Nvelký Rejnbouw - Profil | Čt 13.6.2013 13:21:28

Mičudla >> FB je na houby ... tam se slejzá to co Mrk vyselektoval jako verbež ...

    Nmedvěd - Profil | Čt 13.6.2013 13:16:37

    Mičudla >> pěkně umotáno.

      NMičudla - Profil | Čt 13.6.2013 13:13:42

      už jsem tu fotku dával na FB ale tady mi přijde že se o fotkách mluví víc,což si myslím že je jen dobře

        NPike - Profil | Čt 13.6.2013 13:12:08

        Mičudla >> pak to pověsíš prvním hodem na strom, druhou necháš za šutrem v tůni, třetí blbě přivážeš a ono tě to přejde :-)
        Ale jinak navázáno pěkně, to zas jo.

          NPaulus - Profil | Čt 13.6.2013 13:06:19

          Mičudla >> Hmm ........... klobouček.

            NMičudla - Profil | Čt 13.6.2013 13:04:34

            podle vzoru pana O. Edwardse

              NPaulus - Profil | Čt 13.6.2013 12:36:26

              velký Rejnbouw >> Miluju místa bez signálu ! Jestli mě něco echt točí, je to řvoucí tydlifoun u vody - už ho nechávám preventivně doma.
              Jdu to nastudovat o)

              Edit - ty mi dáváš ... nemám navigaci vole ! o))
              Asi dáme spicha někde na konci Pilsen, vona ta moje krabička má svjetlou vejšku tak na krabičku cigár o)

                Nvelký Rejnbouw - Profil | Čt 13.6.2013 12:33:00

                Paulus >> jo a není tam signál ... totalní konec světa ... :)

                  Nvelký Rejnbouw - Profil | Čt 13.6.2013 12:29:44

                  Paulus >> paráda já sice jdu ještě zejtra do rachoty ale jel bych asi na večír ... vemu si s sebou nějaký věci :) pošlu ti do sz GPS souřadnice

                    NPaulus - Profil | Čt 13.6.2013 12:28:31

                    velký Rejnbouw >> Zejtra můžu - domluvíme na xichtokníšce o))
                    A vyvážet mě nemusíš, už mám splašenou plechovou krabičku ...

                    Edit - tu putiku s nepříliš dobrýma referencema mi budeš muset vysvjetlit hele, to mi nejni ani kousek jasný. o)

                      Nvelký Rejnbouw - Profil | Čt 13.6.2013 12:26:31

                      Paulus >> no pojeduuu asi zejtra vyvalím pupíka na radar ... :) na divočáky ... nu myslím že by to mohlo být velice zajímacé to zas bude mrak čudel v různých jezírkách po lese ... které se mimochodem hledají jako houby ... objevují se stejně rychle jako mizí :)

                        Nsiri - Profil | Čt 13.6.2013 11:50:27

                        Orion24 >> podle vseho jde o blanky CTS Quartz, s barvickou na objednavku a 'prirazkou'... :)

                          NPaulus - Profil | Čt 13.6.2013 11:49:00

                          velký Rejnbouw >> Pokecáme ! Nepojedeš zamávat ? Že bys mě konečně vyvez´ ? o))

                            NPaulus - Profil | Čt 13.6.2013 11:48:35

                            Pan Slamáček >> Edit - tam byla půlka česka ...

                              Njehla - Profil | Čt 13.6.2013 11:24:03

                              mimikry >> aha, já myslel, že to je od Laciprda k tomu Fil´akovo...že dostaneš kamna nebo jakej kvalitní nástroj..:-))) hlabmě, že se našli...pak že MRK je k ničemu...:-)))))

                                Nmimikry - Profil | Čt 13.6.2013 11:05:30

                                jehla >> no, tady dole Laciprd :-)

                                  NPan Slamáček - Profil | Čt 13.6.2013 11:03:42

                                  Paulus >> je tam jsem byl...

                                    Nvelký Rejnbouw - Profil | Čt 13.6.2013 11:02:45

                                    Paulus >> toho dole :)

                                      NPan Slamáček - Profil | Čt 13.6.2013 11:02:44

                                      welbin >> diky uz jsem objedal. snad bude dobrej.

                                        Nvelký Rejnbouw - Profil | Čt 13.6.2013 11:02:16

                                        Paulus >> tvl toho blonďáka znam ... byl soused a chodil do nejmenované putiky s né příliš dorýma referencema ... :D

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile