Muškaření

jehla - Profil | Čt 13.6.2013 10:29:38

mimikry >> A kde byli, v undergoundu? ...nebo je měl nějakej MRKař, čet´ to tady a zastyděl se? :-))

    u.x.a. - Profil | Čt 13.6.2013 10:17:02

    drožďáku ty jsi neštěstí mrku,není v tobě kousek pozitiva..

      Drozďák - Profil | Čt 13.6.2013 9:54:38

      Paulus >> možná se tomu budeš divit, ale mě jsou tvoje životní retrospektivy naprosto ukradený pánč na nich neshledávám nic mimořádnýho.

        mimikry - Profil | Čt 13.6.2013 8:40:17

        jehla >> a vidíš PPU jsou na světě :-)

          Laciprd - Profil | Čt 13.6.2013 7:20:52

          mimikry >> Já je mám doma až tě uvidím dám ti je:-)

            welbin - Profil | Čt 13.6.2013 6:45:49

            Pan Slamáček >> klasika - litinový Filakovo,nezmar

              jehla - Profil | Čt 13.6.2013 5:15:10

              mimikry >> bacha, Yul Brynner z L. už jde po nás taky....! :-))))

                mimikry - Profil | Čt 13.6.2013 3:30:34

                mildas - Quinn >> no a kde tedy asi udělali chybu soudruzi z NV Poděbrady?

                  mildas - Quinn - Profil | St 12.6.2013 23:33:23

                  .......................možná na Národním výboru v Poděbradech neměli tak blbý nápady...................

                    Paulus - Profil | St 12.6.2013 23:23:29

                    Bláža >> Já si pamatuju spoustu vjecí, co bych si pamatovat nechtěl ...

                    24.5.1993, Brno, Metallica.
                    Z těch sedmi frajerů už tu čtyři nejsou a byli mladší než já. A radši zalezu než vyleze chytrej Drozd a začne něco bublat vo chandře o)
                    V sobotu jdu zahrát dalšímu - najdeš to u Stolu.

                    Edit- medvěde, já vím ...

                      Bláža - Profil | St 12.6.2013 23:09:03

                      Paulus >> Když to vydali,tak jsi ještě nebyl na světě, tak to nemůžeš pamatovat.... ;o)))

                        Drozďák - Profil | St 12.6.2013 22:13:25

                        mdx >> a na brigádách najdeš fůru kamarádů, co nemastěj si jak ty třikrát denně kládu....

                          mdx - Profil | St 12.6.2013 15:47:14

                          jehla >> Na brigádě je skvělý video :-))))

                            Paulus - Profil | St 12.6.2013 15:01:57

                            jehla >> Jasná vjec o))))

                              jehla - Profil | St 12.6.2013 15:01:29

                              Paulus >> taky s tím vopatrně...

                                Paulus - Profil | St 12.6.2013 14:59:42

                                jehla >> To je moc ! o))))))))

                                  Orion24 - Profil | St 12.6.2013 14:55:21

                                  http://swiftflyfishing.com/collections/epic-fly-rod​-blanks

                                  chlapci z toho ma niekto usulanu muskarku?...:-) co nato poviete?

                                    jehla - Profil | St 12.6.2013 14:46:55

                                    Paulus >> plakát "Američanům nenaléváme" si vybavíš? Pokud ne, koukej, bude tam..:-))

                                    http://www.youtube.com/watch?v=WnNg6CA5sPY

                                      Paulus - Profil | St 12.6.2013 14:42:58

                                      jehla >> o))))))))

                                        mimikry - Profil | St 12.6.2013 14:24:35

                                        já jak už dlouho nebyl na rybách,tak mám uplně po náladě,nejradši bych někoho zabil a semlel

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile