Muškaření

NJirka_K - Profil | St 12.6.2013 13:53:06

Pan Slamáček >> Porkert můžu doporučit. Je funkční a z kvalitního matroše. Ikdyž je pravda, že už ho doma nějaký čas máme a nejsem si jistý jestli je vyrobený v té nové fabrice.

    Njehla - Profil | St 12.6.2013 13:40:52

    Rici >> a tohle? To měl pan učitel, taky si to chválil...:-)))

      NPan Slamáček - Profil | St 12.6.2013 13:36:15

      Rici >> no to prave uz neni tento. jen prevzali vyrobu. ovsem drzi i stejnou kvalitu?

        NRici - Profil | St 12.6.2013 13:31:42

        Pan Slamáček >> babička ho používala celý život a máme ho do teď. Tak asi dobrý:-))

          NPan Slamáček - Profil | St 12.6.2013 13:29:01

          Jirka_K >> ten jsem nasel. ale nikde o nem zadna zminka. je dobry? spatny? nejaka osobni zkusenost?

            NJirka_K - Profil | St 12.6.2013 13:22:39

            Pan Slamáček >> zkus se podívat tady...

            http://eshop.mlynky-porkert.cz/5-mlynky-na-maso

              NPan Slamáček - Profil | St 12.6.2013 12:54:00

              zdravim vas pratele, mam jednu otazku. poterbuju poradit s vyberem mlynku na maso. mate nejaky overeny produkt? rucni mlynek je preferovany. diky za tip

                Njehla - Profil | St 12.6.2013 12:18:32

                mimikry >> já to snad měl i na asfaltu...zvenku...kde je mu konec...:-(((

                  Nmimikry - Profil | St 12.6.2013 12:15:55

                  jehla >> já to mám stažený,ale tohle byl originál do kompletu všech cd od PPU

                    Njehla - Profil | St 12.6.2013 12:09:20

                    mimikry >> to snad není takovej problém..:-)))

                    http://www.ulozto.cz/xWqwjQJ/ppu-1984-hovezi-porazk​a-rar

                    ...když ho teda jako máš svoje..:-)))

                      Nmimikry - Profil | St 12.6.2013 11:16:08

                      jehla >> sakra chtěl jsem si to teď pustit celý na cd a zjistil jsem,že jsem to někomu pujčil a nevim komu :-(

                        Njehla - Profil | St 12.6.2013 10:59:07

                        mimikry >> já jen tak...sáhnu a hraju...myslíš tuhle z Porážky?

                        http://www.youtube.com/watch?v=8MlcD8ZwZ_o

                        máš pravdu, jak to poslouchám...to je jiná káva...a radši už dost, než nás tu někdo znectí...ačkoli když je v tom moucha, patří to do muškařiny? Podle mě jo, ale já tomu naštestí nerozumím...:-))))

                          Nmimikry - Profil | St 12.6.2013 10:54:38

                          jehla >> je to dobrý,ale ta puvodní verze je mnohem lepší,ponurnější,dost s tim kvaltujou,no už nemaj moc času no :-)

                            Njehla - Profil | St 12.6.2013 10:50:53

                            mimikry >> zapomněl jsi na geronty, undergound, máničky, rockery a podobnou verbež...:-((((

                            http://www.youtube.com/watch?v=s0OGOwUwCuQ

                              Nmimikry - Profil | St 12.6.2013 10:30:55

                              medvěd >> a ještě rybáře a vůbec tak nějak všechny lidi :-)

                                NKnapík - Profil | St 12.6.2013 9:23:38

                                jehla >> to už jsou fakt hvězdy, hity, legendy ...
                                zrovna v pátek nám tu v Plzni hrajou u Mže (bývalý výstaviště)

                                  Nkunnan - Profil | St 12.6.2013 8:56:23

                                  medvěd >> Je fakt že ryby si na rozdíl ode mne na tohle celkem rychle zvykají.

                                    Njehla - Profil | St 12.6.2013 8:50:36

                                    Knapík >> ani tuhle bys neměl opomenout:

                                    http://www.youtube.com/watch?v=hG6oH40w96w

                                      Nmedvěd - Profil | St 12.6.2013 8:47:41

                                      kunnan >> zmoudřeli.Ví že ahoj je jak červená na býka.Než se vzpamatuješ,jsou z dosahu

                                        Nmedvěd - Profil | St 12.6.2013 8:46:37

                                        Mates PB >> takže když to shrnu,nemáš rád vodáky,kotlíkáře a cyklisty

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile