Muškaření

Nkunnan - Profil | St 12.6.2013 8:46:20

medvěd >> Ahoják jako podle vodáckýho Ahój aha. Posledních pár sezón místo Ahój na Moravě slýchávám Dobréj dén. Je v tom nějakej zmatek.

    NMates PB - Profil | St 12.6.2013 8:42:01

    medvěd >> Já je házím do jednoho pytle spolu s cyklomozkama.

      NKnapík - Profil | St 12.6.2013 8:41:59

      Mates PB >> nejvíc nejlepší hitovka je tahle
      http://www.youtube.com/watch?v=dpHzBj5T-Vs

        Nmedvěd - Profil | St 12.6.2013 8:39:50

        boriak >> na suchu většinou není

          Nmedvěd - Profil | St 12.6.2013 8:39:06

          kunnan >> myslím si to,třeba se pletu

            Nboriak - Profil | St 12.6.2013 8:38:29

            medvěd >> ked vyleze z lode je to na suchu vacsinou tramp )

              Nkunnan - Profil | St 12.6.2013 8:33:31

              medvěd >> ahoják je vodák ?

                Njelen10 - Profil | St 12.6.2013 8:31:54

                medvěd >> klobouk a ešus

                  Nmedvěd - Profil | St 12.6.2013 8:30:49

                  Mates PB >> co má ahoják společnýho s trampy

                    NMates PB - Profil | St 12.6.2013 8:14:21

                    Pike >> To je stará trampská písnička. Slyšet tě ahojáci, tak tě utlučou kloboukama a ešusama.

                      NPike - Profil | St 12.6.2013 8:11:47

                      Mates PB >> to je ale debilní text

                        NMates PB - Profil | St 12.6.2013 7:41:46

                        u.x.a. >>

                        John Hardy to byl malej chudinka
                        Měl za pasem pár bouchačeééééék
                        V západním pohraničí chlapa voddělal
                        Chtěl utýct bez voplejtačeééééék
                        Chtěl utýct bez voplejtačeééééék

                          Njehla - Profil | St 12.6.2013 6:05:18

                          Tukan >> tady taky už druhej den neprší, ale ani mi to tak nějak nevadí...hezky se sedí v zahradní...:-)))

                            NTukan - Profil | Út 11.6.2013 23:26:13

                            u.x.a. >> Mě ne :-))
                            Já sice dva rýly od nich mám, ale Hardy mi připadá brutálně předraženej, jako ostatně všechno anglické. Na druhou stranu ten system vyměnnych civek u Demona je fakt dobrej.

                              Nmedvěd - Profil | Út 11.6.2013 23:18:53

                              u.x.a. >> to je tvůj boj.Mě je to docela fuk

                                Nu.x.a. - Profil | Út 11.6.2013 23:07:27

                                nevím proč ale mam nějakej vnitřní odpor ke značce hardy,hodně lidí tím asi naštvu...

                                  NTukan - Profil | Út 11.6.2013 23:06:36

                                  kunnan >> neboj, je tam misto backingu runing line. Navic na konec dáš návacez 10 stop plus silon 10 stop..... je to dlouhý strašně.

                                    Nsage - Profil | Út 11.6.2013 23:02:26

                                    Mě ke značce Hardy přivedl pán s nickem ,,student" a,, Hardyman" dělá luxusní fotky!

                                      Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 22:58:06

                                      Tukan >> a co backing abys ve Skotsku nelitoval ? :-))

                                        Nmedvěd - Profil | Út 11.6.2013 22:57:53

                                        kunnan >> jj,už mám těch hardíků 5.Ještě mi tuším chybí jedna cívka na osmičku

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile