Muškaření

Nmedvěd - Profil | Út 11.6.2013 22:56:50

Tukan >> no jsi šikovný

    NTukan - Profil | Út 11.6.2013 22:55:00

    medvěd >> :-))

    Má to vliv na funkci rýlu?

      Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 22:53:27

      medvěd >> V tom případě máš vystaraný. Pěkný kolečka.

        Nmedvěd - Profil | Út 11.6.2013 22:52:37

        Tukan >> no jo,ale Ty jsi doktor

          NTukan - Profil | Út 11.6.2013 22:51:17

          medvěd >> Já zas na sedmičkovýho Demona, ke kterýmu jsou ty plastový vyměnovací cívky, narval 9/10 spey lajnu se střelnou hlavou. Tak tak, ale je tam.

            Nsage - Profil | Út 11.6.2013 22:48:01

            Tukan >> To zas né-mám rád hezký věci ale zároveň musí být funkční.

              Nmedvěd - Profil | Út 11.6.2013 22:47:45

              v pátek mi přišly dvě cívky na pětkovýho Prince.Mám ho ve třech velikosech

                NTukan - Profil | Út 11.6.2013 22:44:36

                sage >> Jseš na Hardy ulítlej?

                  NTukan - Profil | Út 11.6.2013 22:43:27

                  sage >> krásná fotka

                    Nsage - Profil | Út 11.6.2013 22:42:36

                    kunnan >> Tohle je komplet Marquis a ještě seženu reel Ultralite disc6 a budu mít komplet Ultralite:-)

                      Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 22:39:29

                      sage >> Favourite, Smugler, De-Luxe ? Moc pěkný.

                        Nsage - Profil | Út 11.6.2013 22:33:30

                        Tohle není z osumdesátejch ale taky už se to blbě shání:-)

                          NMates PB - Profil | Út 11.6.2013 22:32:15

                          kunnan >> Taky fajn.

                            Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 22:28:34

                            Tukan >> zlatý sedumdesátý :-))

                              NTukan - Profil | Út 11.6.2013 22:27:01

                              kunnan >> heeej kluci ty fotky jsou super, retro jak kráva.... uplně slintám...

                                NTukan - Profil | Út 11.6.2013 22:26:33

                                Vpravo je místo pro eventualní doplnění brutální ryby pomocí fotoshopu :-))

                                  Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 22:25:37

                                  Mates PB >> Zlatý ......

                                    NTukan - Profil | Út 11.6.2013 22:25:05

                                    Tady jedna bezrybná náladovka

                                      NMates PB - Profil | Út 11.6.2013 22:24:57

                                      Tukan >> Držim palce, přeju Ti to.

                                        Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 22:24:55

                                        Tukan >> To rád slyším :-))

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile