Muškaření

NTukan - Profil | Út 11.6.2013 22:24:08

kunnan >> jdu vždy tou těžší cestou, znáš mě :-)) neztrácím naději ono to jednou přijde...... navíc s dablem mě strašně baví házet, takže dnešní večer, poté co jsem to celý prolovil jsem se postavil na jeden flem a házel sem. Střelná hlava lítala jak o život......

    Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 22:21:40

    Tukan >> nemáš to lehký

      NTukan - Profil | Út 11.6.2013 22:21:02

      Mates PB >> Byl to super trenink na podzimni vypravu do Skotska, kam vyrazím a nevratím se dokud nechytnu pořádnýho stříbrňáka. Od 16 června budu moct na jiný usek, kde se chytá podstatně více ryb.... pak doufám podám lepší report.

        Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 22:20:54

        Mates PB >> krásný retro

          NMates PB - Profil | Út 11.6.2013 22:19:16

          Zlatý vosumdesátý...

            NMates PB - Profil | Út 11.6.2013 22:17:16

            Tukan >> Tak to je škoda.

              Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 22:13:55

              Tukan >> Tady už neprší ale brodit jde jen Tatrou 815 :-))

                NTukan - Profil | Út 11.6.2013 22:11:09

                Mates PB >> ahoj kluci ted jsem dorazil. Byl jsem vcera odpoledne, dneska rano dve hodky s dablhendem a ted vecer s normalnim bo sem chtel aj pstruha zkusit. Nebudu napinat, zustal jsem věren ho.nu. Neměl jsem ani zaber. Ani jsem rybu nevidel. Chytam velmi kratky usek, na ty lepsi jsou povolenky jen pro místni. Taky počasi je na prd, sviti slunko a neprsi a je malo vody.

                  Nmlíčnák - Profil | Út 11.6.2013 22:10:15

                  u.x.a. >> Bolenům , candátům , štikám i parmám je to fuk :-)) Sou pevné a ostré ..

                    Nsage - Profil | Út 11.6.2013 22:07:28

                    Mates PB >> boží-luxusní retro:-)fakt pěkný!

                      Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 22:04:59

                      Mates PB >> tohle je luxusní bez prdele !!!

                        NMates PB - Profil | Út 11.6.2013 22:03:42

                        retro..

                          Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 21:57:52

                          jehla >> už udí :-))

                            Nu.x.a. - Profil | Út 11.6.2013 21:56:58

                            mlíčnák >> asi jsou na kapř,počkáme možná se pletem...

                              Nmlíčnák - Profil | Út 11.6.2013 21:51:41

                              u.x.a. >> Asi jo , nevím ale rád je používám .

                                Nmlíčnák - Profil | Út 11.6.2013 21:46:11

                                jehla >> JJ svetrů není nikdy dosti :-)

                                  Njehla - Profil | Út 11.6.2013 21:43:58

                                  medvěd >> ...ještě kuchá...:-)))

                                    Nmedvěd - Profil | Út 11.6.2013 21:40:50

                                    Mates PB >> zátím není ani na skype.

                                      NMates PB - Profil | Út 11.6.2013 21:37:41

                                      Tukan >> Tak jak dopadl dnešní lov?

                                        Nu.x.a. - Profil | Út 11.6.2013 21:37:02

                                        mlíčnák >> to je kapřák ten hák?

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile