Muškaření

Njehla - Profil | Út 11.6.2013 21:34:07

mlíčnák >> ...z tý jde až strach...:-))) to vyhání boleny na břeh, co? :-)) a svetrhlava, žeáno?

    Nmlíčnák - Profil | Út 11.6.2013 21:32:57

    sage >> Jo kropenaté marabu tuze rád :-)

      Nmedvěd - Profil | Út 11.6.2013 21:20:36

      welbin >> a hodně li toho chytila?

        Nwelbin - Profil | Út 11.6.2013 16:46:49

        kukla pakomára - chytaná

          Njehla - Profil | Út 11.6.2013 16:40:37

          strejka >> největší svinstvo jsou ty maličký písmenka, co jsou většinou dole a prakticky se nedají přečíst..:-((((

            Nstrejka - Profil | Út 11.6.2013 16:17:07

            MilošK >> VOP jsou zcela jistě součástí smlouvy. Teď záleží, co v nich je...

              Npira - Profil | Út 11.6.2013 15:47:28

              MilošK >> o jakou pojistku se jedna?

                NMarcel - Profil | Út 11.6.2013 13:19:45

                Tukan >> foto ulovené cílové ryby bude?

                  NMilošK - Profil | Út 11.6.2013 12:01:35

                  Umí prosím některý z přítomných právníků poradit v případě plnění pojistné události, když mám ve smlouvě s pojišťovnou uvedenou spoluúčast 1000 Kč a oni mě teď chtějí dát spoluúčast 10 000 Kč, protože to mají v jakýchsi všeobecných podmínkách. O těch ale ve smlouvě nic není. Předem děkuji za radu, jak postupovat.

                    NMates PB - Profil | Út 11.6.2013 11:52:11

                    Tukan >> Pěkná práce.

                      Nwelbin - Profil | Út 11.6.2013 8:41:46

                      Tukan >> Lososky ? - jak od Stendhala

                        NTukan - Profil | Út 11.6.2013 8:39:47

                        rybomil >> Losos

                          Nrybomil - Profil | Út 11.6.2013 8:37:00

                          Tukan >> pro mě málo znalého - co se na tohle dvojhákový, barevně trochu divný lape ? štikule? mořák ? Na boleny mi to přijde tmavý ?

                            NTukan - Profil | Út 11.6.2013 8:27:29

                            Dobre rano vsichni z Beverly. Moje včerejší kolekce na dnešní lov

                              NAbanCZ - Profil | Út 11.6.2013 7:24:54

                              Danielsan >> :-))))

                                Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 6:49:16

                                Paulus >> jj odranej páv

                                  Nkunnan - Profil | Út 11.6.2013 6:48:47

                                  medvěd >> Pochvala od tebe potěší. Díky :-))

                                    Nwelbin - Profil | Út 11.6.2013 6:37:12

                                    u.x.a. >> osobně si myslím,že je to muška na moře i podle háčku

                                      Nu.x.a. - Profil | Po 10.6.2013 23:07:48

                                      Danielsan >> ten streamer se originál jmenuje Spejbel fly...

                                        NDanielsan - Profil | Po 10.6.2013 23:01:35

                                        ten welbinův strýmr má kukadla jak Hurvínek :-), ale chytavej to on bude

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile