Muškaření

NPaulus - Profil | Po 10.6.2013 22:34:51

u.x.a. >> Mě baví se srát do vázání ...

    NPaulus - Profil | Po 10.6.2013 22:34:20

    medvěd >> Jsem nikdy netvrdil že jo.

      Nmedvěd - Profil | Po 10.6.2013 22:29:14

      Mates PB >> netvrdím to,ale vážu jak ďas.Chtěl bych jím být

        Nu.x.a. - Profil | Po 10.6.2013 22:28:45

        medvěd >> ale málo..

          NMates PB - Profil | Po 10.6.2013 22:27:16

          medvěd >> To ty taky ne.:-))

            Nmedvěd - Profil | Po 10.6.2013 22:26:06

            Paulus >> nepřeháněj.Jen prostě nejsi muškař

              NPaulus - Profil | Po 10.6.2013 22:24:20

              medvěd >> Takže jsem blbej že si nedělám radost. Rozumím.

                NMates PB - Profil | Po 10.6.2013 22:22:58

                welbin >> Dost dobrej strýmr.

                  Nmedvěd - Profil | Po 10.6.2013 22:18:47

                  u.x.a. >> Mildas váže

                    Nu.x.a. - Profil | Po 10.6.2013 22:17:39

                    Paulus >> muškař(rocker) vázat nemusí, milďas taky neváže a jakpa chytá..

                      Nmedvěd - Profil | Po 10.6.2013 22:14:36

                      Paulus >> vázání je radost,netřeba se k tomu dokopati.Jinak tím vyhrožuješ už dlouho

                        NPaulus - Profil | Po 10.6.2013 22:13:32

                        kunnan >> Kua .......... ta je ! Tělíčko nebude odr. Páv, ni ?

                          NPaulus - Profil | Po 10.6.2013 22:12:30

                          medvěd >> Qvodě k hovnu, ale koukl bych se. Třeba bych se i dokopal to vázání vyštrachat a pak Tě tu děsit těma hrůzama. Bigbít a domácí štěstí - ukážeš mouchy a moje hrůzy.
                          Vyber si sám.

                            Nmedvěd - Profil | Po 10.6.2013 22:11:06

                            kunnan >> pěkná jepka

                              NPaulus - Profil | Po 10.6.2013 22:10:55

                              welbin >> Mám vše, díky o)

                              Hezkej plůdek, takhle ho nesvedu ale tuším kudy na něj.

                                Nkunnan - Profil | Po 10.6.2013 22:08:32

                                u.x.a. >> Oprava echt suchá :-))

                                  Nu.x.a. - Profil | Po 10.6.2013 22:04:28

                                  Baron 007 MC >> tohle bych vázal max 2X svěrák by pak letěl navždy oknem ven:-)

                                    NBaron 007 MC - Profil | Po 10.6.2013 22:03:33

                                    u.x.a. >> Stojakovka. Absolutne vsechno co sezere pakose na stojaku.

                                      Nu.x.a. - Profil | Po 10.6.2013 21:59:30

                                      kunnan >> ta co jsem dal já není suchá?

                                        Nkunnan - Profil | Po 10.6.2013 21:57:57

                                        Suchá tu chyběla :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile