Muškaření

u.x.a. - Profil | Po 10.6.2013 21:56:08

staženo z netu,co se na to dá chytat?

    sage - Profil | Po 10.6.2013 21:51:18

    taky přidám:-)

      welbin - Profil | Po 10.6.2013 21:48:02

      Paulus >> net je dnes úplně truhlík - taky, výpadky a podobně.

        welbin - Profil | Po 10.6.2013 21:46:46

        Tak jo

          welbin - Profil | Po 10.6.2013 21:42:27

          medvěd >> už jsem to pochopil,

            medvěd - Profil | Po 10.6.2013 21:42:22

            Paulus >> na co mouchy

              welbin - Profil | Po 10.6.2013 21:39:50

              Paulus >> slyšel jsi,co natočili v Nashvillu s Bobkem -Cashe revival,taky nádhera,mne Luboš překvapuje jako producent a jeho arragement,mám všechny jejich CD,mohu požádat pro Tebe,mám ??
              Třeba Starodávný svět - dle mne úžasné,
              A dosaneme na zadeček,že je to diskuz o muškaření,ale většina asi spí,kdyžtak pošlu nějakou mouchu,ať je do čeho rejpat :-))

                Paulus - Profil | Po 10.6.2013 21:39:49

                sage >> Votom ! (seká se mi net).

                  Paulus - Profil | Po 10.6.2013 21:39:29

                  medvěd >> Bo se flákáš a mouchu už jsem od Tebe neviděl ani nepamatuju. Co tam máš dál ?

                    Paulus - Profil | Po 10.6.2013 21:38:26

                    Paulus >> Edit - odkaz č2 měl býti originál - zde

                    http://youtu.be/8UfAnAZuC1A

                      sage - Profil | Po 10.6.2013 21:37:41

                      Paulus >> Já byl na Druhé trávě už dvakrát live a dycky jsem si z toho ustřík do trenek-fakt super!:-)

                        medvěd - Profil | Po 10.6.2013 21:35:04

                        Paulus >> a proč se s tím svěřuješ v muškařině?

                          Paulus - Profil | Po 10.6.2013 21:28:39

                          welbin >> Seru maggi z jejich překopávek (lépe řečeno povýšení) Dylanovek ...

                          http://youtu.be/2W9ulGf1PDo

                          http://youtu.be/2W9ulGf1PDo

                            welbin - Profil | Po 10.6.2013 19:19:42

                            Paulus >> Tak jsem si pod Tvým impulzem pustil i Tažní koně,potom origoš od Jethrů - aranžmá se mi líbí více od Druhé trávy,ale doporučuji si pustit fotkový kllip od Jethra,zřejmě v pozadí ilustrace k Szinkiewiczově trilogii - krásné
                            P.S. Jethro Tull - Heavy Horses,já to sem fakt neumím/zatím/ dát

                              welbin - Profil | Po 10.6.2013 17:48:45

                              Paulus >> Luboš Malina je můj dlouholetý známý, Roberta znám i zbytek kapely osobně
                              Dle mne je to jeden z nejlepších textařů,ale jen pro chytré.
                              Jedna příhoda - refrén čisah,čisah,ičisah,říkám Lubošovi - jak ho ti hasiči pozpátku napadli - odpověď, do p..ele,my jsme mysleli,že je to zase nějaká Robertova biblická postava :-)))
                              Díky Lubošovi byla nejslavnější postava v mé ordinaci Peter Rowan a v klobouku / s manželkou -žlučník/ :-)

                                jehla - Profil | Po 10.6.2013 17:06:16

                                LSD >> jo, taky mě lákali...ale BBC dám...

                                  LSD - Profil | Po 10.6.2013 17:02:03

                                  jehla >>
                                  bohužel, v tom termínu jsem měl bejt na Poháru veteránů a tam taky nejedu

                                  :-(((((((((((()

                                    jehla - Profil | Po 10.6.2013 16:58:43

                                    LSD >> jasně, žádnej problém...:-))) dorazíš?

                                      LSD - Profil | Po 10.6.2013 16:57:11

                                      jehla >>
                                      může se na BBC s tímhle?

                                        welbin - Profil | Po 10.6.2013 16:36:30

                                        jehla >> j díky,už se na Tebe těším

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile