Muškaření

jehla - Profil | Po 10.6.2013 16:22:33

welbin >> nepotřebuju, chtěl jsi ty rockový balady, ne?

    medvěd - Profil | Po 10.6.2013 16:19:10

    Paulus >> tan už se nic nevejde.Kdyby jo,jeblo by u

      Mates PB - Profil | Po 10.6.2013 16:15:06

      Paulus >> No jo, co se dá dělat :-))

        Paulus - Profil | Po 10.6.2013 16:13:03

        mildas - Quinn >> Nemachruj, nebo dostaneš takovou nálož domácího štěstí, sic se z toho posereš ...

          welbin - Profil | Po 10.6.2013 15:32:09

          jehla >> Těším se na Tebe,potřebuješ něco ode mne ?

            mildas - Quinn - Profil | Po 10.6.2013 15:31:03

            :-))))))))))

            To je sila.

              jehla - Profil | Po 10.6.2013 15:24:22

              welbin >> vemu ti něco v pátek s sebou...

                Paulus - Profil | Po 10.6.2013 15:14:02

                Mates PB >> Pozdní edit - na ten kostel nekoukej. Jeho fotřík (blahé paměti) v něm v klipu chlastal, měl kopyta vyhozený přes modlitební lavici a dokonce tam vypustil z huby živýho ptáka. Ptáka jako Zebřičku, né ptáka jako ptáka aby bylo jasno.
                Já jen že nymfaři nikdy nic chytrýho nebyli ... o)

                  Paulus - Profil | Po 10.6.2013 15:08:51

                  welbin >> Chceš něco vysmažit ? Sice mám vypalovačku ve stolním co jsem si nechal postavit, ale je ještě panna - nějak jsem nic pálit neměl zapotřebí.
                  Jestli Zdeny chceš, zmydlím MIPSe (bych stejně měl, aby vjeděl že má něco jako fotra) a něco bych ti vysmažil a poslal bo ten to zvládne levou zadní.
                  Pro jistotu mi šeptni adresu bo po tom kulovým blesku mám ty svý krámy asi na pjeti místech a hledal bych jí půl dne. Ju ? o)
                  Edit - to s tím autem znám - sám tam poslouchám tohle

                  http://youtu.be/5A04TEfM8po

                  A nevadí mi když mi každej druhej jantar hodí po fsi myšku. Usmívám se o)

                    welbin - Profil | Po 10.6.2013 14:57:43

                    Paulus >> Nemáš nějaké CD,či v MP3 rockové balady,třeba to,co jsi poslat ?
                    Paní na to dělá strečink po cvičení,já to miluji v autě - jezdím pomaleji :-)))
                    Stahovat neumím,učím se teď W 8 na pracovním PC a mám toho dost-halt generace kuličkového počítadla a kalkulaček.

                      Paulus - Profil | Po 10.6.2013 14:50:13

                      boriak >> To ho radši zabiju a udělám si novýho ! o))

                        Paulus - Profil | Po 10.6.2013 14:49:48

                        Mates PB >> Koupil jsem mu kdysi tohle na domácí žvýkání coby novinku. Sám jsem to neměl v obýváku s volume přes půlku, úžasná kravina s dospjelým zvukem. Hlavně to nic neodpustí (jako modeling aparáty rády), to bylo důležitý kritérium. Co na to nezahraješ z toho nevyleze. Čhroustá to i baterky, vydrží to na ně tři dny a klidně si to připne vzadu k opasku. Na fotce nejni vidět.
                        Tož tak.

                        http://kytary.cz/roland-micro-cube-black/HN004920/

                          boriak - Profil | Po 10.6.2013 14:40:34

                          Paulus >> agrometal?)

                            Mates PB - Profil | Po 10.6.2013 14:39:16

                            Paulus >> Má prodlužku, nebo jen pózuje?

                              Mates PB - Profil | Po 10.6.2013 14:38:23

                              Paulus >> No že se fotěj u kostela tak se ptám :-)) Teda jestli to neni nějakej metalovej chrám a tem mnich v levo nahoře nedrží kytáru...

                                Paulus - Profil | Po 10.6.2013 14:35:42

                                Mates PB >> Já bych na to moc nevsázel ...

                                Edit - spíš zemědělci ...

                                  Mates PB - Profil | Po 10.6.2013 14:29:00

                                  Paulus >> Jsou to katolíci jo?

                                    Paulus - Profil | Po 10.6.2013 14:27:31

                                    Stanďour >> Už jsem si myslel že ten balón netrefíš ! o))

                                    Tady je naděje, a ne že ne. A od faktu, že f tom kejve synek se dokážu oprostit, votom nic.
                                    Len ten Bonham jim tam chýba, len ten Bonham ...

                                      jehla - Profil | Po 10.6.2013 14:23:34

                                      Stanďour >> co sjíždíš? :-)))

                                        Mates PB - Profil | Po 10.6.2013 14:22:45

                                        Deep Purple zapálili hotel!

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile