Muškaření

NStanďour - Profil | Po 10.6.2013 14:19:45

Zeppelíni kradou a Plant neumí zpívat! :-)

    Nwelbin - Profil | Po 10.6.2013 14:15:31

    jehla >> Jj s Abanem,navíc tam bude další muškař,kterého neznáš a se kterým jsem jezdil a letos zase pojedu Bosnu,MZ vás seznámí,taky tam budou od pátku

      Njehla - Profil | Po 10.6.2013 10:21:20

      welbin >> taky tam budu do neděle...chtěl jsem jet v pátek nějak kolem poledního, uvidím....pokud pojede někdo z okolí, rád se přidám nebo někoho naberu, sám na takovou cestu nerad...víc jak 100 je na mě zabíračka, tohle mám kolem 200 :-(((( s Martinem...s Abanem?

        Nsintrix - Profil | Po 10.6.2013 9:58:09

        robin111 >> Robine mám ho první sezónu. Mám na něj šupináče 53cm. Vozen byl nakrátko a hodně natvrdo. Prut pěkně pracoval. Za ty prachy výborný. Pravdou je, že není žádný rychlík. I tak s ním lze pohodlně sušit, nymfovat klasicky i s frantíkem.

          Nwelbin - Profil | Po 10.6.2013 9:27:45

          jehla >> Mám jet jen s Martinerm-ale budeme tam do neděle

            Njehla - Profil | Po 10.6.2013 8:59:27

            welbin >> ještě špekuluju, že bych se s někým spojil na cestu, abych nemusel sám...

              Nwelbin - Profil | Po 10.6.2013 8:22:42

              jehla >> už se těščím, přijede i Martin

                Njehla - Profil | Po 10.6.2013 7:12:06

                welbin >> náročný...dám něco na hlodavce...BBC dám, bout i neopreny na mě tam čekají...:-))

                  Nwelbin - Profil | Po 10.6.2013 6:43:36

                  jehla >> Jak bylo?,pojedeš na belly boat cup ,já ano.

                    Njehla - Profil | Ne 9.6.2013 20:22:00

                    Royale with Cheese 3 >> no, docela bych si tam po tom víkendu zašel vorazit...krásný, příjemný ale po všech stránkách náročnýýý:-)))...a v pátek šup zpátky...

                      Nwelbin - Profil | Ne 9.6.2013 15:51:13

                      Paulus >> Já si to přehrál až teď,od pátku dělám víc jak nádeníka na chalupě,abych příští týden dal s klidným svědomím Belly boat cup.
                      Nádherná rocková balada ,díky takové můžu kdykoli,myslím,že tuhle jsem ještě neslyšel.

                        Nmimikry - Profil | So 8.6.2013 11:59:15

                        GeoG >> nesmíš ho při focení trofejí tolik kousat zubama :-)

                          NGeoG - Profil | So 8.6.2013 10:35:13

                          robin111 >> Mám ho, ale muškařím až od letoška a nemám s čím srovnávat, ale po pár vycházkách se mi začal rozpadat na rukojeti korek.

                            Nrobin111 - Profil | So 8.6.2013 10:19:35

                            zdravím aký mate nazor na prut hanak wave travel 390 aftma 3 270 cm

                              Nmimikry - Profil | So 8.6.2013 9:52:14

                              Rici >> nojo,fotbal se hraje ale na goly,italům to stačilo,takže čurys

                                NLaciprd - Profil | So 8.6.2013 8:25:48

                                Rici >> hráli dobře,ale nedali gól.Takže nepostoupíme!A dobře je za 3

                                  NRici - Profil | So 8.6.2013 8:18:50

                                  mimikry >> nahodou hrali dobre a meli i dost sanci. Italove byli neskodni.

                                    Nmimikry - Profil | So 8.6.2013 7:54:44

                                    rarach >> tak koukám fotbálek 0:0 no ještě že jsem se na to nekoukal,jako vždy :-)

                                      Nmimikry - Profil | So 8.6.2013 7:46:04

                                      Paulus >> jo Vlastovi jsem byl předloni na 50tinách,já bych už do toho tedy nešel

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile