Muškaření

nohič - Profil | Pá 7.6.2013 22:35:34

tohle mě pobavilo:D to sem muselo..

    mildas - Quinn - Profil | Pá 7.6.2013 22:32:27

    Paulus >> kraaaaaasa !

    Jen on mel mit jeste rohy a ona kridla.

      Paulus - Profil | Pá 7.6.2013 22:30:17

      u.x.a. >> To je v pořádku.

      https://http://youtu.be/1obE4zut_LA

        u.x.a. - Profil | Pá 7.6.2013 22:00:14

        Paulus >> nemam ani vlas a nadváhu ,hrozně vám zavidím klukům rockerskejm vy umíte žít..

          Paulus - Profil | Pá 7.6.2013 21:34:54

          mimikry >> Někteří z nás zrajou ! o))
          Ten zbytek tloustne a nechutně plešatí, co už. Neviděl jsem některý kluky přes 20 let, teď tu byl Jarda Bartoňů, Dan Krob, Reddy Kroc, i na toho výpečka, co už ho nohy neunesou a láme si je po hotelích jsem byl zvjedavej ... hlavně že to mám kilásek šourem.

          http://youtu.be/xcqAIqjaC1M

          Mno nic - ještě neumíráme a vylejem se příště o)
          Dneska vyhrál Vlasta ..... kua, kolik mu je ? Skoro pade ...... dneska se mu narodila dcera. Pecka jak za to na starý kolena vzal ... o)

            Řízek 5,21 - Profil | Pá 7.6.2013 20:59:23

            seko >> jo,tak za tu cenu je to naprosto v pohodě, to bych bral taky:-))

              seko - Profil | Pá 7.6.2013 19:11:24

              Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 7.6.2013 11:11:24 >>Dik za info, Nad ESN som rozmyslal uvidim, Kupil som ten max za 3stovky,nemal som moc cas rozmyslat za tu cenu a novy ..Prnajhosom ho predam ked to bude moc tvrde.3stovky mi furt niekto da zanho.

                Royale with Cheese 3 - Profil | Pá 7.6.2013 17:17:22

                jehla >> přiznej si jedno - měla s tebou dost trpělivost. A když holt neuspěla s realizací projektu "Pepa", našla si náhradní aktivitu. Prezentaci má pěknou, ale to téma "hřbitov" se tam opakuje podezřele často http://www.trebichovice.cz/index.php?nid=2046&lid=c​s&oid=3052743

                  rarach - Profil | Pá 7.6.2013 16:45:27

                  mimikry >> Dneska v tom pojedu s tebou, hádám že ten fotbal jinak nepřežiju.

                    mimikry - Profil | Pá 7.6.2013 16:43:30

                    Pike >> to už je dávno.No nic,když musíš,tak musíš.Jdu.

                      Pike - Profil | Pá 7.6.2013 16:27:05

                      mimikry >> poslední dobou se ti tohle stává častěj. Minule jsme to tady museli překládat nějakému kolegovi se Slovenska.

                        medvěd - Profil | Pá 7.6.2013 15:46:52

                        mimikry >> taky se asi půjdu dívat naproti

                          mimikry - Profil | Pá 7.6.2013 15:43:33

                          Rici >> duvod mám vždycky a na repre z vysoka prdim

                            Rici - Profil | Pá 7.6.2013 15:37:32

                            mimikry >> nemohl sis vybrat lepsi den, nez kdyz hraje nase repre:-) lehce to oduvodnis.

                              mimikry - Profil | Pá 7.6.2013 15:31:29

                              něco se ve mě hnulo a pocítil jsem neskutečnou chuť si dneska vylejt lebku.Nevim jestli tu chuť ustojim...

                                mimikry - Profil | Pá 7.6.2013 15:27:33

                                Paulus >> už jsem kluky dlouho neviděl,naposledy před rokem Bohouše v Plzni na Metalfestu,ale s Petrem jsem chodil do hospody na Palmovku když to byla ještě mladá mánička,teď už to vypadá spíš na babičku :-))

                                  Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 14:44:07

                                  Rici >> Ne, já myslím - Jules: Já jsem Uši, a ty seš až po uši v hovnech.

                                    Rici - Profil | Pá 7.6.2013 14:36:25

                                    Mates PB >>Myslíš Uši Jakamota? Ten miniaturista?

                                      Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 14:15:39

                                      Jirka_K >> Hned jsem klidnější :-))

                                        Jirka_K - Profil | Pá 7.6.2013 14:04:16

                                        Mates PB >> Uši to určitě není... Nikde nevidím Big Kahuna burger.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile