Muškaření

Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 13:49:52

rarach >> To je Uši?

    Paulus - Profil | Pá 7.6.2013 13:34:19

    rarach >> Yes.

      rarach - Profil | Pá 7.6.2013 13:32:12

      Paulus >> Uši radia Beat?

        Paulus - Profil | Pá 7.6.2013 13:26:56

        welbin >> Hoj Zdendo - vídíš, pes po něm neštěkne, k jeho smůle už tu byli Guns ´ Roses a pak to semlel grunge. Vlastně jo - občas se archeologicky špičkujeme po FB s Petrem Korálů kdo si víc pamatuje - jenže na něj nemám, jeho znalosti jsou encyklopedické o)
        Ačkoli když už si nejni jistej, zavolá a já to většinou vím. Měli jsme se tu vidět na Metalfestu (měl pro mě akreditaci) ale válel jsem si koule s horečkama ...
        Tak jednu co mi připoměl zrovna fčera v noci ...

        http://youtu.be/B6ao_fBm8EE

          Řízek 5,21 - Profil | Pá 7.6.2013 11:11:24

          seko >> chytat se s tím dá:-))
          přišel mi poměrně těžkej a tvrdší, ale lidi s tim normálně chytaj a nevadí jim to:-)
          co sage ESN 3100? to se mi líbilo více, má to o něco delší akci a je to vice trojka:-)

            GTdpcfix - Profil | Pá 7.6.2013 10:54:17

            u.x.a. >> jj je to chytlavy:D

              mimikry - Profil | Pá 7.6.2013 8:16:27

              Mates PB >> díky za tip

                Mates PB - Profil | Pá 7.6.2013 8:15:42

                mimikry >> Jako až budeš mít čas, projdi si na YT jejich klipografii, mají supr aranž.

                  mimikry - Profil | Pá 7.6.2013 8:12:02

                  Mates PB >> s chutí jsem se na to podíval,je to taková jiná kultura no :-)))

                    welbin - Profil | Pá 7.6.2013 7:00:17

                    Paulus >> Ahoj,hezký hlas,skladba a navíc natočeno v den mých 59 narozek :-))

                      welbin - Profil | Pá 7.6.2013 6:45:06

                      Michal >> moc hezký klip - ten nápad se hřebíky,písníčka - mám ji moc rád

                        seko - Profil | Pá 7.6.2013 2:54:51

                        u.x.a. >> Nepocital som ich.

                          u.x.a. - Profil | Pá 7.6.2013 2:37:43

                          seko >> počkej na řízka,nemáš už náhodou dost prutů?

                            seko - Profil | Pá 7.6.2013 2:34:16

                            Nemam 3wt.Rozmyslam nad G Loomis Czech Nymph MAX GLX 10' 3wt. Aky mate na ten prut nazor.

                              u.x.a. - Profil | Pá 7.6.2013 2:33:28

                              GTdpcfix >> takovej travolta po indicku, mě se to docela líbilo pěkný holky v tom clipu,to co dal mates to byl extrém,to bylo asi promo nějakého nočního clubu...

                                mildas - Quinn - Profil | Pá 7.6.2013 1:32:33

                                jehla >> ty vole, ta Tvoje skvó, to je hustá princezna :-)))))))

                                  G.Lubin - Profil | Čt 6.6.2013 23:21:51

                                  Pike >> .........hlavně neodcházej před koncem, ten je nejlepší........ :-)

                                    Michal - Profil | Čt 6.6.2013 23:21:02

                                    Pike >> :-))

                                      Pike - Profil | Čt 6.6.2013 23:18:01

                                      Michal >> Otíku, výbornej film, rumunskej.

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile