Muškaření

NMichal - Profil | Čt 6.6.2013 23:15:56

Mates PB >> proboha .... co to je ? propagační song pro kumuly ?

    NMates PB - Profil | Čt 6.6.2013 23:12:57

    vůbec nemáte hudební vkus http://www.youtube.com/watch?v=Z0DO0XyS8Ko

      NPaulus - Profil | Čt 6.6.2013 23:09:53

        Nmlíčnák - Profil | Čt 6.6.2013 22:57:35

        Michal >> Tím ráno začnu :-)) Dobrou .

          NMichal - Profil | Čt 6.6.2013 22:55:37

          mlíčnák >> nebo toto :-)

          http://www.youtube.com/watch?v=kYf4kqnAWos

            Nmlíčnák - Profil | Čt 6.6.2013 22:50:37

            Michal >> To by šlo :-)))

              NŘízek 5,21 - Profil | Čt 6.6.2013 22:48:16

              Vlastec >> sojek mám hafo, klidně dám, uvidíme, jak to z toho vyleze.

                NVlastec - Profil | Čt 6.6.2013 22:45:40

                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 6.6.2013 22:40:42 >> A pírko máš ? Dáš ? Nebo už by to bylo přeplácaný . Hele víš co , udělej to podle sebe , mě se to bude líbit .

                  NMichal - Profil | Čt 6.6.2013 22:43:57

                  když oplodňovák, tak tohle :-)

                  http://www.youtube.com/watch?v=RKrNdxiBW3Y

                    NPike - Profil | Čt 6.6.2013 22:43:03

                    Pěkné gumičky či kroužky pod navijákem na té rukojeti. Vkusné, decentní, účelné.

                      NRici - Profil | Čt 6.6.2013 22:42:44

                      jehla >> takovyhle sceny delaji 20ti lety holky. Hruza!

                        NŘízek 5,21 - Profil | Čt 6.6.2013 22:40:42

                        Vlastec >> ano, ale udělal bych menší, decentnější:-)

                          NVlastec - Profil | Čt 6.6.2013 22:39:37

                          Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 6.6.2013 22:32:58 >> Ten but put je to na fotce ?

                            NPaulus - Profil | Čt 6.6.2013 22:37:58

                            flekos >> Pocem Zdeny - a ty mě taky netoč ! o))

                              Nmedvěd - Profil | Čt 6.6.2013 22:35:50

                              flekos >> pořádný boty

                                NŘízek 5,21 - Profil | Čt 6.6.2013 22:32:58

                                flekos >> pěkná ryba před třením.

                                  NMates PB - Profil | Čt 6.6.2013 22:31:03

                                  flekos >> Foto před výkopem?

                                    NMates PB - Profil | Čt 6.6.2013 22:30:38

                                    rarach >> Přesně tak, třebas první elpaso je nacpaný pořádnejma vypalovačkama. Tenhle cajdák je vo hovně.

                                      Nflekos - Profil | Čt 6.6.2013 22:30:34

                                      Servus borci -- revier Braurup - Mittersil- horní Sallzach....ofoceno z PC obrazovky - ůdajně 70cm. www.petri-heil.net -klick na News- Pinzgau aktuel...

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile