Muškaření

NPaulus - Profil | Čt 6.6.2013 22:29:07

rarach >> Bacha - za chvíli vyleze Stanďour že půlka z nich jsou sprostá čórka ...

http://youtu.be/frActpwbt1I

    Nrarach - Profil | Čt 6.6.2013 22:26:53

    Mates PB >> Jasně, řeknou se Zepelíni a každej vyvalí tenhle oplodňovák, přitom mají kýbl parádních songů.

      Nmlíčnák - Profil | Čt 6.6.2013 22:24:28

      jehla >> Dobrů .

        Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 22:23:34

        mlíčnák >> díky, půjdu zalehnouti..ale tuhle si ještě dám...:-)))
        prostě po dobrým, jako strejda Cooper..´brou..

        http://www.youtube.com/watch?v=TERhAr0grjw

          NPaulus - Profil | Čt 6.6.2013 22:19:31

          jehla >> Mno nic ........ o)

          http://youtu.be/LqIP8turwD0

            NMates PB - Profil | Čt 6.6.2013 22:18:44

            rarach >> Tos mu napsal dobře!

              Nmlíčnák - Profil | Čt 6.6.2013 22:17:59

              jehla >> Drž se ....bude líp .

                Nmlíčnák - Profil | Čt 6.6.2013 22:17:01

                rarach >> To bylo Pepovi .

                  Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 22:15:46

                  mlíčnák >> tady jede drámo dál, ale to už by mi snad ani nikdo nevěřil..až někdy u píva..:-(((

                    Nrarach - Profil | Čt 6.6.2013 22:14:47

                    mlíčnák >> Něco míň ukňouranýho a vomletýho by si tam neměl?

                      Nmlíčnák - Profil | Čt 6.6.2013 22:12:13

                      jehla >> Mi šáhnout na Cepelíny neb cajk , dodýchala ..... http://www.youtube.com/watch?v=AeiWqMcLDu4

                        Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 22:04:36

                        Drozďák >> ale jo, jen to už radši nechám bejt, jinak bych byl naprdnutej...což stejně budu, pokazila mi tu Labskou, ale asi netuší, jak to mohlo dopaDNOUT...:-)) UŽ TO BYLO DOST NA HRANICI..DOBROI a vůbec..přepisovat to malejma písmenama nebudu...pustím bigboš a jdi zalehnout...za pár hodin už sedím na boutu a mám to ...kdesi...:-)))

                          NZN - Profil | Čt 6.6.2013 22:04:02

                          Drozďák >>
                          úžasný příspěvek, úžasný. Takový znalý věci.

                            NPaulus - Profil | Čt 6.6.2013 22:01:56

                            jehla >> To si tamta myslela taky. Pak mi to tu zčerstva zkusila podsírat, mladej jí zpacifikoval a musím to zaklepat - mám svatej klid. Vypadni vod ní - lepší radu nemám a nic lepšího nevymyslíš ...

                              NDrozďák - Profil | Čt 6.6.2013 22:01:05

                              jehla >> nepochopil si to.

                                Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 21:59:57

                                Drozďák >> Petře, tohle není vo pantofli, to je vo blbým, ale hoodně hodně blbým šprajcu..zamlada bys to asi taky těžko rozchodil...šel bych se radši zmasírovat, ale za chvílu musím točit volantmo..:-((( dost, bavte se, klucí, půjdu na krokodýly poladit náhradní cajk..:-(((

                                  Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 21:58:08

                                  Michal >> zatím nic, ale na Labský nechám mozek šrotovat..a líbit se jí to asi nebude,,:-((( jenže já jsem takovej ten blbec, co starou ani čšrstvou špínu nechce tahat, pobrečel jsdem si..tak ji jdu prostě zabít a zakopat...no a bude vymalováno....hlavně ráno vstát včas, Labská čeká..:-)))

                                    NDrozďák - Profil | Čt 6.6.2013 21:57:08

                                    jé, to tady bude zase chytrystik.
                                    Nejhustší machové budou ty největší podpantofláci :-)

                                    Ale jako síla to je, to ne že ne.

                                      Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 21:55:32

                                      Paulus >> vona si myslí, že je na ni celej svět krátkej, starostka (http://www.trebichovice.cz/index.php?nid=2046&lid=c​s&oid=213192) a že když jí lezou do zadku lidi, co něco chtějí, že mě bude dusit taky..ne, ne a ne...:-(((

                                        NMichal - Profil | Čt 6.6.2013 21:54:39

                                        jehla >> nevím, netuším, cos jí provedl, že ti zlámala prut

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile