Muškaření

NRashid 28.93 - Profil | Čt 6.6.2013 21:54:39

jehla >> voni ty samice jsou ňáký divný všechny....

    NMichal - Profil | Čt 6.6.2013 21:54:08

    ZN >> já taky ne, nevím, co bych musel Míše provést, aby mi polámala pruty

      NPaulus - Profil | Čt 6.6.2013 21:52:19

      jehla >> Jako .......... to bych jel na kurevsky dlouhou montáž. Bejvalka po mně jenom (když byla na sračky a to byla denně) házela talíře a kudly. Posledně jí mrskla ze tmy a ostřím přímo na rypák - tam se to zlomilo a jela se vyspat na CPZ, když jí byla už i záchytka málo. Ale zlomit mi rákosku, zlomil bych jí vaz ...
      Vono to nejni nic jednoduchýho a človjek musí mít i kliku, ale měl by ses rozhlídnout jinde Josef ...
      Dneska nechápu jak jsem těch sedm let po rozvodu s ní mohl vůbec dejchat, neměnil bych ani molekulu z toho co mám teď. I můj mladej mrká kdykoli se tu staví.
      Ženskejch je půl svjeta hele, půl svjeta ...

        Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 21:51:14

        ZN >> dobře mi tak...ale ten prut si to nezasloužil...:-(((

        Jestli dovolíš, nejaději z tvých legendárních hesel cituju: ZN: "...a svět se v p.del obrací.."...je to tak..:-((

          NZN - Profil | Čt 6.6.2013 21:50:25

          jehla >>
          je to tvoje věc, mi to jen přišlo neskutečný.

            NZN - Profil | Čt 6.6.2013 21:49:36

            jehla >>
            viz příspěvek Michalovi. Jsou chvíle, kdy mé heslo "zkurvený život" nabývá absurdní realitu.

              Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 21:47:39

              ZN >> buď rád..:-((( ale chudák kluk..:-(((

                Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 21:47:15

                Michal >> návrh?

                  NZN - Profil | Čt 6.6.2013 21:47:12

                  Michal >>
                  nevím, nerozumím tom. Vůbec si to nedovedu představit

                    Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 21:46:51

                    ZN >> žijeme, no tak bych to neřek´...ale zatím to necylo až takový...ačkoli likvidace komplet Zeppelínů a Deep Purple by tě taky možná rozhodila...:-((( to jsem ustál...pak byl Cooper, s vypáčenejma dveřma po návratu z DK, nějakej ten naviják......ještě jsem na svobodě, ale Stanďoura asi budu preventivně kontaktovat...:-((( ..a pak si někdo stěžujte...:-(((

                      NMichal - Profil | Čt 6.6.2013 21:45:03

                      ZN >> spíš ses měl zeptat "jaktože ještě žije ?"

                        N1Mara - Profil | Čt 6.6.2013 21:43:03

                        jehla >> To je trošku brutální né ? Já bych asi zešílel :-)

                          NZN - Profil | Čt 6.6.2013 21:42:49

                          jehla >>
                          Pepo, jako... vy spolu žijete?

                            Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 21:42:39

                            LSD >> blbé, ale tady to máš...funglovej jsi ho viděl?

                              Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 21:31:19

                              LSD >> vydrž, vychládá, vyfotím..se slzama v očích, prakticky střízllivej - dvě lahvový za odpoledne.._.((((v půl třetí jedeme ode mne) a neskutečně nasranej...až kyselej....:-(((( jak to má dospělej člověk řešit..jo, vobjednám novej, ale jen tak to nenechám...jak říkával Písek..Zlom prut! :-(((

                                NLSD - Profil | Čt 6.6.2013 21:17:45

                                jehla >>
                                TO JAKO ..... FAKT ?????

                                  Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 21:08:55

                                  welbin >> bych se posral, Ježibaba mi chtěla za každou cenu zpříjemnit lABSKOU, TOŽ MI ZLOMILA SWITCHE..:-(( normálně, v ruce, přes koleno, přede mnou..ustál jsem to, ale dobře mi není..těšila se, že zavolá četníky, až ji bacim..no, daleko jsem k tomu neměl...._-((( mladas jen zíral..:-((

                                    Nmedvěd - Profil | Čt 6.6.2013 20:22:15

                                    Pike >> nebo na lipana

                                      NPiranha - Profil | Čt 6.6.2013 20:20:20

                                      jehla >> Pepo to bude občerstvení na bout cupu? :D
                                      Myslím ty filety.
                                      Jinak pohodovej večír všem.

                                        NMarcel - Profil | Čt 6.6.2013 18:55:02

                                        Pike >> ale on měl speciální tungsten :)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile