Muškaření

NStopař - Profil | Čt 6.6.2013 18:08:33

Mates PB >> Já tu taky nebyl.Tady u nás nešel celej den proud. :-( Totálně odříznutej od světa.

    NPike - Profil | Čt 6.6.2013 17:41:42

    medvěd >> medvěd je holt větší zvíře než výr, nástraha tomu Logicky odpovídá

      Nmedvěd - Profil | Čt 6.6.2013 17:33:51

      Pike >> hlavatky jen na syslika

        NPike - Profil | Čt 6.6.2013 17:24:42

        u.x.a. >> hlavatky se chytají nejlíp na nymfu se sage SLT 389-2. Doporučuje jeden z jednoho Výra.

          Nu.x.a. - Profil | Čt 6.6.2013 17:22:19

          Mates PB >> hlavatka jde prej dobře na krátkou,psal to nějakej polák,potřebuješ jen větší nymfy tak na 2vojce háku..

            NMates PB - Profil | Čt 6.6.2013 16:39:24

            Rici >> Myslíš jako lososí francouz, no nevím :-))

              NMates PB - Profil | Čt 6.6.2013 16:38:36

              thym >> Bo jsem tu nebyl. Kurvadrát.

                Nthym - Profil | Čt 6.6.2013 15:42:06

                háčky rozdány, nebyl to fofr jako minule, ale taky dobrý ;)

                  NJirka_K - Profil | Čt 6.6.2013 14:33:26

                  Rici >> Pevně věřím, že se toho zhostí nějakej odborník....což Mates bez pochyby je.

                    NRici - Profil | Čt 6.6.2013 14:16:36

                    Jirka_K >> téma francouze by mohl a měl rozvést Mates

                      NJirka_K - Profil | Čt 6.6.2013 14:04:39

                      Tukan >> Krátká a francouz se při jejich lovu trestuhodně opomíjí.

                      Pike: O víkendu jsem na ně chtěl jít, ale takhle tam bude hlava na hlavě... Komu tím prospěješ??! :)

                      welbin: strdlice to nebyla... ale nemám míry a váhy jako důkaz.

                        NTukan - Profil | Čt 6.6.2013 13:57:09

                        Pike >> vim, četl jsem to v Učitelkých novinách hned jak se ta ryba chytla. To musí být pravda.

                          Nthym - Profil | Čt 6.6.2013 13:52:30

                          Vyfasoval jsem na rozdání vzorky nových háčků Dohiku. Mám tu devět sad Dohiku Pupa (vel. 12 a 16) a Dohiku Jig (vel. 12 a 18) po pěti kusech od typu. Pokud máte někdo zájem, pošlete mi do soukromé zprávy adresu, háčky hodím do obálky a zašlu.

                            NPike - Profil | Čt 6.6.2013 13:41:56

                            Tukan >> Je to ryba z Loučné. Na MRKu psali, že by to mohl být salmon. Musí to tedy být salmon. Na Loučné jsou tedy salmoni. Vše to do sebe zapadá.

                              NTukan - Profil | Čt 6.6.2013 13:40:46

                              Pike >> A jo tys myslel tuto debatu... ano odpovidal jsem dnes rano. V tomto případě nemí o čem pochybovat. To je potočák jak poleno.

                                NDodlinka - Profil | Čt 6.6.2013 13:40:17

                                u.x.a. >> Vondrouše. Rath už zavřenej je a Klaus byl nejlepší prezident v historii naší republiky.

                                  Nwelbin - Profil | Čt 6.6.2013 13:32:20

                                  jehla >> Museli je zachránit,byla pro ně moc teplá voda :-(((

                                    Nu.x.a. - Profil | Čt 6.6.2013 13:29:19

                                    Dodlinka >> koho klause nebo rátha?

                                      NPike - Profil | Čt 6.6.2013 13:12:26

                                      marfic >> proto jsem tě taky uvedl jako příklad :-)

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile