Muškaření

Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 9:04:31

Tukan >> už víš? :-))) Jo, je to prostě démon...:-)))

    NTukan - Profil | Čt 6.6.2013 8:57:03

    Mates PB >>

    Na mušku.

    http://www.salmonfliesuk.co.uk

      NTukan - Profil | Čt 6.6.2013 8:56:22

      jehla >> ahoj no nevim, dám se poddat. Jinak pěkny. Moc pěkný.. POšli když tak do SZ.

        NMates PB - Profil | Čt 6.6.2013 8:52:36

        Tukan >> Chtěl bych se tě zeptat, na co chytáš ty lososy?

          Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 8:48:19

          Tukan >> když teda čím víc modrej, tak tohle mi poslal z Anglie...no hádej kdo? Taky dost profláklá postava českýho flájfišingu...:-)))
          Zajímavý, ne? Kdyžtak vím i lokalitu, pokud bys tam chtěl zaskočit...

            NTukan - Profil | Čt 6.6.2013 8:37:24

            jehla >> Ahoj a díky, pro mě je hon na auru podoben honu na lososa. Čím víc modrej tím víc adidas.

              Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 7:05:34

              welbin >> no vidíš, už za to si ho zasloužíš taky...to budeš mít za chvíli auru jak dospělej...já na celou aruru...tento...:-)))

                Nwelbin - Profil | Čt 6.6.2013 6:43:02

                jehla >> stalo se

                  Njehla - Profil | Čt 6.6.2013 5:36:05

                  welbin >> to líbí bylo pro Tukana, můžeš mu ho vrátit? P. Nějak si ta technika dělá, co se jí zlíbí..:-(((

                    NTukan - Profil | St 5.6.2013 22:08:15

                    Angota >> kexpal - 5.6.2013 20:11:12 >> Ahoj, ty oboustrany očka jsou nahodou super.... nemusíš se s.át s lepením rychlospojek a když chceš streamerovat prdneš ta potapivej navazec a je to...... mrkni na youtube, tam milion videí s navodama

                      Nwelbin - Profil | St 5.6.2013 21:38:17

                      Angota >> kexpal - 5.6.2013 20:11:12 >> za mne o,k,

                        Nkexpal - Profil | St 5.6.2013 20:11:12

                        thym >> thym, Mates PB, Jirka_K, welbin - dík za odpovede, nechám to teda zatiaľ tam :)

                          Nmrkef - Profil | St 5.6.2013 19:10:58

                          mlíčnák >>

                          no právě ... príma práce ...

                            Nmlíčnák - Profil | St 5.6.2013 18:52:29

                            mrkef >> Jaký obdiv ? Jen plnění zarybňovacího plánu ...

                              Nmrkef - Profil | St 5.6.2013 18:40:27

                              mlíčnák >>
                              je to hodno obdivu ....
                              také pamatuju ryby ... a to člověk uměl kulový ...
                              vercajk byl jaký byl ... ale bylo to pochytání ...
                              (kurňa ... začínám to nějak často opakovat ) :o)))

                                Nmlíčnák - Profil | St 5.6.2013 18:33:11

                                mrkef >> Jako snažíme se , ale v létě to posledníma rokama nějak vysychá :-(

                                  Nmrkef - Profil | St 5.6.2013 18:21:08

                                  mlíčnák >>
                                  ... ale tos řekl hezky ... :o)))

                                    Nmlíčnák - Profil | St 5.6.2013 17:21:36

                                    welbin >> Nebyl net ale byly ryby ...

                                      Nsytam23 - Profil | St 5.6.2013 17:19:53

                                      panove dekan

                                        NBosanac - Profil | St 5.6.2013 17:04:36

                                        Suche lejno jeste tady nebylo .

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile