Muškaření

Nwelbin - Profil | St 5.6.2013 17:03:13

mlíčnák >> to je bezva,škoda,že před dvaceti lety nebyl takový net :-)))

    Nwelbin - Profil | St 5.6.2013 16:55:26

    sytam23 >> bylo to tu mockrát - dle mne nejlépe devítistopou pětku a odpovídající lajnu - taky AFTMA 5,na začátek bych koupil lajnu suchou,specielně nechytáš-li v hluboké vodě - přes metr,jde to vyřešit délkou návazce,případně nástavcem z wolframu - na lajnu,anebo zátěží mušky/streamera,nymfy/

      Nsytam23 - Profil | St 5.6.2013 16:48:15

      chlapaci petruv zdar chytam vsecno a na vsechno jen to muskareni sem jeste neskusil poradte prut s snuru do zacatku

        Nwelbin - Profil | St 5.6.2013 16:34:58

        Angota >> kexpal - 5.6.2013 14:35:43 >> anebo navaž to provlečenou smyčkou - ujímaný návazec,pruží to a méně řeže,jak uzel.

          NJirka_K - Profil | St 5.6.2013 14:43:43

          Angota >> kexpal - 5.6.2013 14:35:43 >> Já to řeším amputací a podle ráže nail nebo albright uzlem... Ale pokud jsi zvyklý používat rychlospojku na tvrdo (tzn. nepoužíváš jí jako rychlospojku), tak bych to tam klidně nechal.

            Nthym - Profil | St 5.6.2013 14:41:38

            Angota >> kexpal - 5.6.2013 14:35:43 >> podle mě je to lepší, než rychlospojka. Plastový plášť bych odrbal, ať to při napojení s návazcem a backingem nědělá moc velký "uzel". Pokud často měníš šňůry, backing napoj přes velký nestahovací oko, skrz který proleze naviják / cívka

              NMates PB - Profil | St 5.6.2013 14:37:12

              Angota >> kexpal - 5.6.2013 14:35:43 >> Mám to na rio Gold, teda měl jsem to, oddělal jsem to asi po třech letech. Docela to drží.

                NMates PB - Profil | St 5.6.2013 14:36:02

                Tukan >> ..........a pila - rámovka!

                  Nkexpal - Profil | St 5.6.2013 14:35:43

                  Ahoj všetci. Chcel by som sa vás spýtať na jednu vec. Z USA som si objednal plávajúcu šnúru Sage a tá má od výroby očká aj na strane, ktorá má ísť na backing a na prednej na ktorú sa dáva nadväzec. Myslíte, že je to lepšie ako klasická rýchlospojka? Mne to príde tak, že tú gumenú vrstvu silon aj tak pri ťahu prereže, tak či to mám rovno šmyknúť a dať tam rýchlospojku. Máte s tým nejaké skúsenosti?

                  Ďakujem vopred všetkým za odpoveď,
                  Palo

                    NTukan - Profil | St 5.6.2013 14:34:18

                    welbin >> A drát a pivo a rabicka a kolečka ....

                      Nwelbin - Profil | St 5.6.2013 14:06:52

                      kunnan >> Kdysi nebylo, taky jsem si jednu koupil - je moc fajn na zahradu,když stříháš stromky,vejdou se do ní nůžky,pilka,provázek,roubovací nůž

                        NTukan - Profil | St 5.6.2013 14:02:43

                        Pike >> A nestydíme se za to :-))

                          NPike - Profil | St 5.6.2013 12:49:10

                          Jste nabubřelí, namachrovaní a zlí snobové.

                            Nkunnan - Profil | St 5.6.2013 12:47:21

                            Rici >> Mluvíš mi z duše :-))

                              Nkunnan - Profil | St 5.6.2013 12:46:30

                              Mates PB >> Nejhorší na tom je že mi to Mogadišo připomínal stav před tou velkou vodou. Ta to jen doladila.

                                NRici - Profil | St 5.6.2013 12:45:58

                                kunnan >> vidíš a to je přesně prostředí pro tu hezkou globální vestičku.

                                  NMates PB - Profil | St 5.6.2013 12:39:25

                                  kunnan >> Jo přesně, najdi 10 rozdílů...

                                    Nkunnan - Profil | St 5.6.2013 12:34:42

                                    klika54 >> Hrůza jak předměstí Mogadiše.

                                      Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile