Muškaření

NPike - Profil | St 5.6.2013 12:30:46

hraji >> Tak určitě.

    Nkunnan - Profil | St 5.6.2013 12:21:52

    Pike >>Bohužel ta vesta za to nemůže že se stala stejnokrojem. To ovšem pan Říha nemohl tušit když to psal.

      Nhraji - Profil | St 5.6.2013 12:10:59

      Pike >> myslíš jako, že gumovky mají být prosty chlévské mrvy a montérky bez skvrn od vápna, malty či šmíru?

        NPike - Profil | St 5.6.2013 12:08:43

        Nestor české rybářské literatury pan Říha jasně ve své knize deklaroval, že oblečení rybáře nemusí být dle nejnovější módy, jen by mělo být čisté a neroztrhané.
        Pakliže ta vesta tato přísná kritéria splňuje, mělo by být vše v pořádku.

          NMates PB - Profil | St 5.6.2013 12:01:12

          Tukan >> Na to se zeptej Jehly.

            NTukan - Profil | St 5.6.2013 10:54:08

            kunnan >> bohužel, globalizace postihla i vandraky.

              Nkunnan - Profil | St 5.6.2013 10:44:55

              Tukan >> A já si bláhově myslel že je to záležitost jen našich P. revírů. Ach jo :-(

                NTukan - Profil | St 5.6.2013 10:38:26

                kunnan >> se ti nedivim, muzu te ale ubezpecit, ze tato vesta, presne ta co he na obrazku je mezinarodni zalezitost. Uz jsem v ni potkal hodne vandraků i u nas. Vesta a jeji prodejci tak vytvorili obraz GLOBÁLNÍHO VANDRÁKA

                  Nkunnan - Profil | St 5.6.2013 10:27:48

                  Tukan >> Poslední dobou mám neskutečnou alergii na tento kus hadru.

                    NTukan - Profil | St 5.6.2013 10:17:13

                    Emroy >> mam krasnyho trojkovyho Hardika. Za pět tisic ti ho střelím.

                      Niwanhoe - Profil | St 5.6.2013 10:10:56

                      medvěd >> a safra .-o

                        NTukan - Profil | St 5.6.2013 10:09:10

                        kunnan >> to je ta klasicka viet-nam vesta.

                          NŘízek 5,21 - Profil | St 5.6.2013 10:04:37

                          Mates PB >> 2x-3x se během toho psaní loga rozvedeš a pak se to ženě konečně povede:-)))

                            NŘízek 5,21 - Profil | St 5.6.2013 10:03:15

                            medvěd >> pod tím vatákem tuším brodáky značky simms:-))

                              NEmroy - Profil | St 5.6.2013 10:02:55

                              Ahoj páni muškaři,
                              zdravím Vás a rovnou k věci.Obracím se na Vás s prosbou.Pořídil jsem si proutek 3 v desetistopě na FN a nemám k němu příhodnej navijáček.Ptám se, nemá někdo z Vás doma něco , co by šlo použít a mohli by jste ho za rozumný peníz, či jinou ůplatu postrádat??

                                NTukan - Profil | St 5.6.2013 10:01:16

                                Je to vatanen style

                                  Nkunnan - Profil | St 5.6.2013 9:52:56

                                  medvěd >> Nejsou maskáče jako maskáče. Myslel jsem tohle.:-))

                                    Nmedvěd - Profil | St 5.6.2013 9:51:40

                                    iwanhoe >> a máš to tady.Viz Michal

                                      Nmedvěd - Profil | St 5.6.2013 9:51:15

                                      iwanhoe >> já bych radči jméno nedával.Ono se to chytí a jak to bude u vody vypadat

                                        NMichal - Profil | St 5.6.2013 9:51:12

                                        medvěd >> já chtěl zrovna ten vaťák někomu darovat, asi si ho ještě nechám, vidím, že doba jeho využití ještě přijde :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile