Muškaření

iwanhoe - Profil | St 5.6.2013 9:46:48

kunnan >> pojmenoval bych henten styl "vaťákový outfiťák"

    medvěd - Profil | St 5.6.2013 9:44:34

    kunnan >> na fotce nikdo kvalitní bekovku nepozná.Košík nemá protože prostě ryby nechytá a vaťák vyfasoval ve fabrice při fasování zimních doplňků.Maskáče dnes stojí majlant.Doby kdy se okrádala armáda jsou skoro pryč

      kunnan - Profil | St 5.6.2013 9:44:28

      medvěd >> Na vandráctví je tu jeden odborník který by mohl určit jestli se na fotce jedná o vandráka nebo ne :-)))

        Tukan - Profil | St 5.6.2013 9:41:40

        Otazkou je, zda muze clovek dole na obrazku vubec vzit do pracek bambusovy prut?

          kunnan - Profil | St 5.6.2013 9:41:26

          medvěd >> Nemáš až tak pravdu a proto tě musím opravit. Vandráci chodí v maskáčových kompletech a vestách. Nosí krátký holiny nebo prdelačky v lepším případě prsačky z lídlu a šiltovku/ echt vandráci šiltovku s logem nějakého fotbalového nebo hokejového klubu/ a v drtivé většině vláčí za použití lehkého kaprového teleskopu se zelenou nebo červenou špičkou. Nesmím zapomenou na mošnu, somradlo nebo plastový košík. V případě této fotografie se jedná o úplně nový styl pro který zatím není pojmenování. :-))

            Michal - Profil | St 5.6.2013 9:19:20

            Tukan >> vatovanej kabát mám doma taky :-)

              medvěd - Profil | St 5.6.2013 9:09:16

              kunnan >> konečně fotka rybáře ve vodě o ejhle,on vandrák

                kunnan - Profil | St 5.6.2013 8:59:11

                Tukan >> jj :-))

                  Tukan - Profil | St 5.6.2013 8:54:45

                  Mates PB >> to ja nevyhodíl z žádnýho svyho prutu, ani včera se sedmičky.... otazka je naco taky, žejo?

                    Tukan - Profil | St 5.6.2013 8:53:27

                    myslis tuhle?

                      Mates PB - Profil | St 5.6.2013 8:51:26

                      Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 5.6.2013 8:29:33 >> No logo zrovna řešim na tý trojce pro Monču, kdo to tam napíše, to opravdu nevím :-))

                        Mates PB - Profil | St 5.6.2013 8:49:55

                        Tukan >> Čoveče z obou jsem vyhodil skoro celou lajnu.

                          Tukan - Profil | St 5.6.2013 8:49:38

                          kunnan >> aha...... to mě nenapadlo...

                            kunnan - Profil | St 5.6.2013 8:47:57

                            Tukan >> hele k tomu tvýmu wadingvaťáku by se právě bambus moc hodil :-))

                              kunnan - Profil | St 5.6.2013 8:46:40

                              Mates PB >> Když už je řeč o old materiálech tak víc by mě zajímal starej dobrej dutej laminát. Taková 8,6 na 5 lajnu s parabolickou akcí to mi ve skříni chybí.

                                Tukan - Profil | St 5.6.2013 8:46:07

                                Mates PB >> asi ne dokud si to nevyzkouším tak do toho nejdu..... jsem grafiták.... s grafitem spokojenej..... i když to vypada nádherně. K vodě sice chodíme vhodně ustrojeni a upraveni, ale tahat sebou tyhle archaicky věci je anachronismus a umění pro umění. To nic nemění na tom, že smekám před někým kdo to imí postavit.

                                  Mates PB - Profil | St 5.6.2013 8:42:19

                                  kunnan >> No u mě přiznám se převažuje obdiv k zpracování, co se týče chytání, jsem uhlíkofil. Ale sem tam čtu že jsou lidi hodně nadšený.

                                    Mates PB - Profil | St 5.6.2013 8:40:52

                                    Tukan >> Chceš kontakt?

                                      kunnan - Profil | St 5.6.2013 8:40:13

                                      Mates PB >> Taky jsem držel novodobej bambus v rukách. Jako na suchou dobrý, ale že by mě to nějak rozptylovalo se říct nedá.

                                        Tukan - Profil | St 5.6.2013 8:37:34

                                        Mates PB >> Měl bych si to koupit? S nápisem Tukan? Co myslíš?? jMusí se to člověk nějak starat? Doufam že ne moc.....

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile