Muškaření

Nkunnan - Profil | St 5.6.2013 8:37:13

Tukan >> Neprospěješ tím pandám.

    NMates PB - Profil | St 5.6.2013 8:36:59

    kunnan >> Tak jako mě ty klacky dost překvapili, to přiznám na rovinu.

      NMates PB - Profil | St 5.6.2013 8:35:40

      Tukan >> Já tomu prd rozumím, no oproti grafitu je to skoro nezničitelný, futrál? Na co? Akce? Plná pomalejší, myslím na sucho moc fajn. Bez bekovky v žádném případě. Váhově mě to celkem překvapilo, mám doma dvoudíl od TOKOZU z 50-tých let, ale tohle je lehoučký, fakt lehký.(Ale nevážil jsem to)

        Nkunnan - Profil | St 5.6.2013 8:32:50

        Mates PB >> Zrovna takovej názor bych od tebe nečekal :-))

          NTukan - Profil | St 5.6.2013 8:31:21

          Mates PB >> Je to těžký do ruky? Jakou to má akci? V čem je rozdil oproti grafitu? Z čeho je futrál ? Může s tím chytat někdo bez bekovky? Komu tím prospěju?

            Nmatch-oun - Profil | St 5.6.2013 8:31:08

            Mates PB >> A je to vůbec legální, nebo jen pro lékařské účely a na předpis?

              NŘízek 5,21 - Profil | St 5.6.2013 8:29:33

              Mates PB >> to se jim to na tý rovný ploše popisuje, to není fér:-))

                NMates PB - Profil | St 5.6.2013 8:27:50

                Tukan >> Z papouška je tam jen jedno minipeříčko, jinak všechno je tuzemský tvor, ale to na sdělení nemá vliv :-)) Příspěvek je o trávoprutech.

                  NŘízek 5,21 - Profil | St 5.6.2013 8:27:19

                  AntonM >> kempy na slapech a orlíku sou v zásadě to samý:-))

                    NStopař - Profil | St 5.6.2013 8:25:28

                    Mates PB >> Krása

                      NTukan - Profil | St 5.6.2013 8:23:35

                      Mates PB >> Ahoj všichni z Beverly Hills

                      No vypada to nádherně.... super fotky... i ty papouškoidní mušky se k tomu dokonale hodí.....

                        NMates PB - Profil | St 5.6.2013 8:17:56

                        Ještě logová část....

                          NMates PB - Profil | St 5.6.2013 8:13:04

                          Dobré ráno Vietname! Včera jsem se náhodou dostal ke dvoum výrobkům českých trávostavěčů a tak jsem si udělal pár fotek. Poslední dobou sleduju, že je výroba takových prutů velmi populární a dokonce se pořádají i různé kurzy stavby. Práce zmíněných stavěčů je si myslím velice zdařilá, navíc veškeré komponenty si už v současné době vyrábějí sami, takže finální výrobek je opravdu dokonalá ruční práce. Dovolili mi i zaházet si s dvěma kusy, obě byly wt5 v 8,6ft(nebo snad i kratší:-)) jedna měla šestihraný profil a jedna měla čtvercový profil, na jednom jsem měl intermídu a na jednom jsem měl pletenou lajnu. Jako házet a chytat se s tím dá určitě. Nymfovat asi taky :-)) Jako jestli si někdo potrpí na takovéhle laskominky, tak myslím, že tady nešlápne vedle.

                            NMates PB - Profil | St 5.6.2013 7:39:52

                            seko >> To bude něco jako EHD, to by šlo myslím umixovat.

                              Nbrach - Profil | St 5.6.2013 6:10:31

                              Viz Nechranice.
                              Myslím, že nejsem zlý člověk, ale takovou vodu bychom potřebovali na Rozkoši - na Velké. S legálním kempem na Malé bych určitě lítost cítil.

                                Nseko - Profil | St 5.6.2013 4:34:19

                                Nemate nahodou napredaj tento dubbing kupim alebo za nieco vymenim.Dam 10 nasobok original ceny + platim postovne
                                http://umelemusky.phpshop.cz/select_det.php?id_vyro​bek=2513&sada=1&str=1&skupina_back=266&klic=&kod=&o​d=0&do=100000&razeni=Kat_cislo&rozsah=&parents=-15,​96,266

                                  Nu.x.a. - Profil | St 5.6.2013 2:35:07

                                  AntonM >> je to katastrofa,jeden dokonce karavam do čtvrtky plnej vody, soucítím s nima...

                                    Nvilot - Profil | Út 4.6.2013 23:21:05

                                    Architektonicky mi to pripomína vietnamskú tržnicu...Ale je to môj názor ;)

                                      NAntonM - Profil | Út 4.6.2013 23:14:56

                                      klika54 >>

                                      Co to je?????

                                      Cikánská osada??

                                      Nevěřím tomu že v takové "Osadě" může rekreovat inteligentní člověk.

                                      Tomu opravdu nevěřím!

                                      Jde mi mráz po zádech.

                                        Njehla - Profil | Út 4.6.2013 23:02:56

                                        klika54 >> ja tam vidim jen cernou obrazovku...:-((( asi storno...ale snad to ani vidět nechci...:-(((

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile