Muškaření

Nu.x.a. - Profil | Út 4.6.2013 21:41:30

klika54 >> Všechno to vypadá jako jasnej pojišťovací podvod..

    Nklika54 - Profil | Út 4.6.2013 21:30:06

    Mates PB >> Kamarád tam má chatu ,no myslím že měl.

      NMates PB - Profil | Út 4.6.2013 21:25:30

      klika54 >> to bude bordelu všude...

        NSlaneček - Profil | Út 4.6.2013 21:20:26

        klika54 >> Tak to je panečku mazec!..

          Nmimikry - Profil | Út 4.6.2013 12:03:54

          jehla >> no,to vim, radši ne díky :-))

            Njehla - Profil | Út 4.6.2013 12:02:58

            mimikry >> ...jenže ty v tomhle stadiu vypadáš jinak..ale fotky sem radši dávat nebudu..:-)))

              Nmimikry - Profil | Út 4.6.2013 12:00:46

              jehla >> takhle si občas taky připadám

                Nsintrix - Profil | Út 4.6.2013 11:11:18

                kunnan >> já ho měl dlouho jen nekvalitně oskenovaného.Také jsem se stal pomocí Aukra šťastným majitelem.

                  NDodlinka - Profil | Út 4.6.2013 10:56:34

                  mildas - Quinn >> Já už jsem si taky o tom něco přečetl. Ono to není tak jednoduché jak jsem si myslel.

                    Njehla - Profil | Út 4.6.2013 9:38:21

                    medvěd >> :-))) musíš spánek omezit jen na ten zimní...:-)))

                      NTukan - Profil | Út 4.6.2013 9:37:19

                      kunnan >> Ahoj všichni z Beverly Hils. Ako išla ryba? A už idě fronta?? Fronta ide, ryba kuše....... ale keď fúká tak radšej do krčmy...

                        NMates PB - Profil | Út 4.6.2013 8:53:12

                        medvěd >> Chytáš knížku? No panečku.

                          Nkunnan - Profil | Út 4.6.2013 8:33:58

                          medvěd >> Bear dry flies :-)) Zamlouvám si jeden podepsaný výtisk.

                            Nmedvěd - Profil | Út 4.6.2013 8:31:22

                            jehla >> tak za sto,dvěstě let

                              Nmildas - Quinn - Profil | Út 4.6.2013 8:26:56

                              Dodlinka >> vcera o tom mluvili v tv. Bylo to Berounkou. Meli by na ni pry udelat nejaka opatreni, aby sla regulovat. Takze prehrada.
                              Nastesti pan hejtman rikal, ze prehrady v takove podobe, jak se stavely v 60.a 70.letech, uz dneska nikdo neufinancuje.

                                NMates PB - Profil | Út 4.6.2013 8:16:58

                                kunnan >> Já ho koupil taky na MRKu, za 3 kila. Moc jsem ho chtěl.

                                  Njelen10 - Profil | Út 4.6.2013 8:14:53

                                  Dodlinka >> To netušín, asi to bylo špatnou předpovědí kulminace Berounky, kdy v pondělí pršelo na západě víc než se čekalo, a taky se možná čekalo na dostavbu povodňových opatření v Praze.

                                    Nkunnan - Profil | Út 4.6.2013 8:08:38

                                    medvěd >> Svýho prvního Kurnocika jsem prodal ve slabé chvilce před dávnými lety. Loni jsem tu na mrku narazil na první vydání za kulantních 150 ,- Kč. Jaká byla má radost :-))

                                      Njehla - Profil | Út 4.6.2013 8:00:53

                                      medvěd >> hele, ty bys spíš moh´ pomalu nějakou knihu pro pokročilejší začátečníky napsat, než abys hamounil...jak k tomu přijdou ti, co už to po dvou, třech letech dokonale umějí? :-))))

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile