Muškaření

Nmedvěd - Profil | Út 4.6.2013 7:50:47

kunnan >> taky jsem ki koupil nedávno za násobny původní ceny

    Njehla - Profil | Út 4.6.2013 7:28:50

    kunnan >> jo, tenkrát jsem sice už měl projetý různý kopie nedostatkovejch knih, ale na to, co Kurnocík předvedl a dal dohromady jsem docela zíral...a toho Vlada mám i s věnováním, s tím se daly taky zažít věci...:-)))

      Nkunnan - Profil | Út 4.6.2013 7:01:19

      jehla >> Tohle je bible socialistického muškaření. Na svou dobu neskutečný dílo. Bez prdele.

        Njehla - Profil | Út 4.6.2013 6:59:55

        klika54 >> řízek - 210 a to není konec...:-(((

          Njehla - Profil | Út 4.6.2013 6:42:34

          když nic jinýho nebylo, četlo se leccos...a co jsem jich měl v xeroxech...s nazasením života za komanče...furt jsou uloženy...ač pavučinou potaženy...jeden nikdy neví..:-))

            Njehla - Profil | Út 4.6.2013 6:24:41

            medvěd >> ty máš tu výhodu, že umíš číst, většina muškařů potřebuje, aby to bylo s obrázkama...:-)))

              NDodlinka - Profil | Po 3.6.2013 23:01:32

              jelen10 >> No já myslím že 1.6. v sobotu a 2.6. v neděli v 7 ráno už bylo každému jasné i bez předpovědi co se žene. http://www.pvl.cz/portal/sap/cz/index.htm

                NMates PB - Profil | Po 3.6.2013 22:57:44

                sintrix >> mejla do sz.

                  Nsintrix - Profil | Po 3.6.2013 22:56:29

                  Mates PB >> Mám zájem o AZ muškaře. Byla by ještě ?

                    Njelen10 - Profil | Po 3.6.2013 22:55:02

                    Dodlinka >> To je těžký, Prahou protejká průměrně100-150m3, když budeš upouštět 500 m3 jsi na prvním stupni a to vyžaduje řadu opatření. Kaskáda v podstatě nejde upustit za tejden bez toho, aby se nezpůsobyly škody, co pak musí někdo nahradit. Při tom jak to vypadá s přesností předpovědi počasí na víc než 3 dny se není co divit, že se do toho nikdo nehrne. Mít vypuštěný přehrady a přijít sucho jako loni, tak taky pochvalu nedostanou.

                      NMates PB - Profil | Po 3.6.2013 22:52:09

                      jelen10 >> Není to tak těžký, člověk musí halt hledat. Zrovna nedávno jsem hledal historické knihy o lovu lososů, našel jsem asi 7 publikací v pdf. některé jsou z 19. století. Navíc já tu každou chvíli nabízím AZ muškaře, je to všeobecná kniha a mě pomohla.

                        Njelen10 - Profil | Po 3.6.2013 22:49:01

                        Drozďák >> To jednoznačně, filtrovat není lehký, taky si sem tam naběhnu.

                          Nmedvěd - Profil | Po 3.6.2013 22:48:29

                          jelen10 >> psal jsem,že je to věc názoru.Pro mne je kniha ldocela dobrá investice.Mám jich řádově víc než prutů

                            Nsintrix - Profil | Po 3.6.2013 22:46:48

                            Dodlinka >> Ale upouštějí stále. Stačí sledovat průtoky Vltavy. Zatím byla chytatelná velmi málo dní. daly by se spočítat na prstech jedné ruky. A ještě by zbylo.

                              Njelen10 - Profil | Po 3.6.2013 22:46:29

                              Mates PB >> Jo souhlas, přesně tak jsem to myslel.Napsal jsem to poněkud neuváženě nevážným tónem:-)

                                NDrozďák - Profil | Po 3.6.2013 22:44:21

                                jelen10 >> máš recht. Ale občas i ten internet přijde člověka setsakra draho.

                                  Njelen10 - Profil | Po 3.6.2013 22:42:07

                                  medvěd >> Číst je určitě dobrý, ale dobrý knihy jsou drahý. Vlastně to může bejt stejně špatná investice jako ten prut. Internet je zadáčo a vše potřebné pro první krok do vody se na něm podle mě nejde.

                                    NMates PB - Profil | Po 3.6.2013 22:27:29

                                    Dodlinka >> .......a to mají ty lidi za to jak se chovají.

                                      Nmimikry - Profil | Po 3.6.2013 22:26:37

                                      welbin >> kluk píše,že nikoho nezná a ty mu dáš ještě limit více jak 5let :-)) no a na kurz tedy nevim jestli bude mít mladej hned prachy

                                        NDodlinka - Profil | Po 3.6.2013 22:25:22

                                        Tohle mně fascinuje. Vltavská kaskáda do teď zadržovala vodu. Přitom Prahou teklo 2000m3 a kdyby teklo 2500 tak by to zas až tak nevadilo. Teď dorazí povodňová vlna z Berounky a Vltavská kaskáda už musí taky upouštět. Takže poteče 3300m3. Tomu říkám logika a odborné vedení. Stejně tak by mně zajímalo proč už dopředu z těch přehrad neupouštěli vodu. Orlík ještě 2.6., to znamená v době kdy už každý věděl co se žene, upouštěl ráno pouhých 296m3 a 1.6. dokonce jenom 215.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile