Muškaření

NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 20:36:18

welbin >> od jara do podzimku byl na čínáku, je to na něm vidět.
štíhlý, svalnatý, opálený....jen ty vlasy mu ted zbyly:-))

    Nwelbin - Profil | Po 3.6.2013 20:33:58

    jehla >> Poznám, pravidelně to tam sbíráš na dvoj,až trojzubec,jediné co mi nesedí,že jsi tak opálený :-)))

      NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 20:32:47

      jehla >> to byla dycky voda cejna, cejn to ví, a cejn se tam zase vrátí!:-))

        NLSD - Profil | Po 3.6.2013 20:30:57

        klika54 >>
        čus Honzo,
        já si pamatuju hlavně RUM. malej kačkušedesát a velkej třidvacet
        Pivo za kačkusedmdesát jsem začal lemtat podstatně dýl, jak RUM
        :-)))

          NLSD - Profil | Po 3.6.2013 20:28:02

          jehla >>
          ten s tou holou prdelí?

          :-)))

            NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 20:21:09

            jehla >> no proto:-)

              Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 20:20:15

              jehla >> já pamatuju pivo za 70hal.

                Njehla - Profil | Po 3.6.2013 20:18:10

                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.6.2013 20:07:40 >> nene, to bylo v pravěku, když na řř bejval pravidelnej sběr...jen jsi musel dávat bacha, když byli mamuti v říji..:-))) Poznáváš číňák...a poznáš tam mě? :-)))

                  NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 20:07:40

                  jehla >> vono v 2011 stálo pivo korunu sedmdesát?.-))

                    Njehla - Profil | Po 3.6.2013 20:05:37

                    klika54 >> já pamatuju pivo za korunu sedmdesát, jo, bylo to všecko jinak...copak původní ryby, ty si poradí, ale neoploutvenci asi už jeli za welbinem...:-))))

                      NMates PB - Profil | Po 3.6.2013 19:55:56

                      Tak zas jednu ze staré krabičky.

                        NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 19:19:11

                        klika54 >> já taky, ale chtěli po mě paniku, tak jí dělám:-))

                          Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 18:42:46

                          welbin >>OK ,vyzkouším

                            Njehla - Profil | Po 3.6.2013 18:34:21

                            šmudla007 >> ŘŘ = Řeka Řek...jasný? ...:-)))

                              Nwelbin - Profil | Po 3.6.2013 18:25:06

                              klika54 >> To co jsi dostal chce minimálně 40-50 stupňů teplou lázeň

                                Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 18:22:15

                                welbin >> Já ani neohřívám

                                  Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 18:18:44

                                  Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.6.2013 18:12:21 >> Martine já pamatují 350 m3.

                                    Nwelbin - Profil | Po 3.6.2013 18:17:30

                                    klika54 >> nevaří,ohřívám pod stupeň,který snese bílkovina, jinak to není kvalitní

                                      NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 18:12:21

                                      freedom 111 >> já vím:-)

                                        Nfreedom 111 - Profil | Po 3.6.2013 18:10:26

                                        Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.6.2013 18:06:44 >> bývalo i hůř , několikrát . V přehradě je rezerva ještě cca 74 cm , tak houby zle :-))) Mrkni na fota níže

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile