Muškaření

NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 18:06:44

freedom 111 >> to už de, za chvilku vyhlásíme paniku:-))

    Nfreedom 111 - Profil | Po 3.6.2013 17:55:34

    ŘŘ - aktuálně 3 SPA 217,6 m3

      Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 17:53:37

      welbin >> Zdendo já nic nevařím všechno barvím za studena

        Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 17:44:15

        jehla >> Pepo lávka nebude ,protože ten co to má, je hrozný deb.a sám ji dvakrát strhnul

          Njehla - Profil | Po 3.6.2013 16:58:35

          klika54 >> strašný, vezme to i tu rouru, co tam zakutali? Aspoň bude nová lávka....děs, co říct..

          welbin - škoda skalpu, mám pár takovejch šíleností z období, kdy jsem všecko bral Duhou, ale ani já je moc nevyužiju...

            Nwelbin - Profil | Po 3.6.2013 16:45:25

            klika54 >> po naředění a rozpuštění barvy jsem přidal 4 kapky JARu na 1 litr roztoku.U těch co jsem Ti poslal doporučuji vyzkoušet.Barveno při 70st hodinu,pak ponecháno v lázni do rána

              Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 16:44:10

              welbin >> Zdendo nádhera

                Nfreedom 111 - Profil | Po 3.6.2013 16:40:04

                klika54 >> Už valí 195 , to je zase o 15 více než na fotkách. V Lounech už to vypadá každou chvíli na 3 SPA a stále chčije.

                  Nwelbin - Profil | Po 3.6.2013 16:38:42

                  klika54 >> Hrál jsem si s barvou -koželužská červená a dal do ní špinavě světlebéžového kohouta - ten lesk do zlatova je skvělý.Foceno při zatažené obloze,bez přisvětlení
                  Zdravím Tě

                    Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 16:35:13

                    Mates PB >> Taky jsem se divil že ta žádný nejsou,protože hmyzu bylo dost .

                      Nšmudla007 - Profil | Po 3.6.2013 16:32:36

                      mad-T >> sušený lipan? Jak to chutná? To se musí sušit až od půlnoci? Rusové je jí syrové , posolený zakápnutý citronem. Já je dicky barbarsky něčím podlil aby nebyly moc nasucho(olej máslo apod).
                      ŘŘ je čeho šifra?

                        Nfreedom 111 - Profil | Po 3.6.2013 16:30:18

                        klika54 >> j,j, není zač dal jsem to i sem . Je to o kousek níž. Pod přepadem už je 2 SPA a přehrada je slušně narvaná , na začátku hráze jsou vrata u kempu do poloviny pod vodou a u přepadu je voda cca 80 cm od vrchní hrany těch betonů.

                          NMates PB - Profil | Po 3.6.2013 16:27:47

                          klika54 >> kde jsou nymfaři?

                            Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 16:25:48

                            freedom 111 >> Díky za foto

                              Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 16:19:00

                              jehla >> Na zrcadle

                                Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 16:18:02

                                jehla >> Lávka na ostrov

                                  Nklika54 - Profil | Po 3.6.2013 16:15:40

                                  jehla >> Pepo tady jsou nějaké fotky z Ohře .Před chvilkou jsem se vrátil ,na ostrov jsem se vůbec nedostal ,propadlá se tam lávka .Tak jsem to fotil nad jezem.
                                  Čínovský jez .

                                    Nmad-T - Profil | Po 3.6.2013 15:59:09

                                    Rici >> Trumbero :) Na sucho o půlnoci...jakémkoli....

                                      NRici - Profil | Po 3.6.2013 15:52:33

                                      mad-T >> Ty jsi snil lipanovi 37cm?

                                        Nmad-T - Profil | Po 3.6.2013 15:45:59

                                        welbin >> To musel..tmavuš jsem nachytal hafo do 40cm, jen tu jednu větší..Ale byl jsem tam totální exot... s mušákem :) A jedna fotečka z Laponska,.to je kolega...Na ty hraně byli lipani...A já si tam splnil jeden z mých "nesmyslných snů"..O půlnoci jsem si usušil lipana 37...:)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile