Muškaření

NMichal - Profil | Po 3.6.2013 15:42:22

mimikry >> tak to s ní nebude ještě tak hrozný :-)

    Nwelbin - Profil | Po 3.6.2013 15:29:43

    mad-T >> halika jsem měl taky, ale menšího,než ty,s mušákem jsem skončil třetí den - zlomila mi ho treska tmavá - cca 45 cm,asi musel být cinknutý - Scott S4 v sedmě,vydržel předtím daleko větší a těžší ryby.

      Nmimikry - Profil | Po 3.6.2013 15:24:59

      Michal >> :-) když jsem to psal,myslel jsem na ní,nevim,asi jo

        Nmad-T - Profil | Po 3.6.2013 15:12:12

        welbin >> to má, ale halibut je lepší...Byla to komedie. Celej život mušařím a tohle byl takový záskok, cestou jsem muškařil po Švédsku...A jak pravil kolega.."čím blbější sedlák, tím větší brambory!"...:D I toho halibuta jsem dal, ve stejné velikosti.. 110....A na stímra..tr.tmavou 90.......

          Nfreedom 111 - Profil | Po 3.6.2013 15:03:21

          Něco málo z ŘŘ cca 180 m3 ...........

            NMichal - Profil | Po 3.6.2013 14:54:10

            mimikry >> tchýně je hezčí ? :-))

              Nwelbin - Profil | Po 3.6.2013 14:48:01

              mimikry >> má ale mít jedno z nejlepších mas - mně se taky v Norech nepovedla

                Nmimikry - Profil | Po 3.6.2013 14:46:34

                mad-T >> fujtajbl,něco tak hnusnýho jsem snad ještě neviděl

                  Nmad-T - Profil | Po 3.6.2013 14:35:32

                  u.x.a. >> třeba...:-DD

                    Nu.x.a. - Profil | Po 3.6.2013 13:40:30

                    Rici >> možná ještě vlkouš by to mohl šluknout:-)

                      NMates PB - Profil | Po 3.6.2013 13:37:09

                      Rici >> Co jinýho :-))

                        NRici - Profil | Po 3.6.2013 13:35:01

                        u.x.a. >> Tygří ryba?

                          Nu.x.a. - Profil | Po 3.6.2013 13:32:27

                          Mates PB >> co se na to dá chytat??

                            NMates PB - Profil | Po 3.6.2013 12:36:26

                              NPaulus - Profil | Po 3.6.2013 12:33:31

                              Mates PB >> Ty svině sem nedobjehly ........ a to na ní vidím.

                                NMates PB - Profil | Po 3.6.2013 12:20:03

                                u.x.a. >> Jééé, to je na hovno....no co se dá dělat.

                                  Nu.x.a. - Profil | Po 3.6.2013 12:17:08

                                  Mates PB >> už jsou zase v zoo:-( mohlo bejt v plzni veselo...

                                    NMates PB - Profil | Po 3.6.2013 12:12:06

                                    http://www.novinky.cz/krimi/303733-v-plzenske-zoo-u​tekli-tygri-podmaceny-strom-prorazil-pletivo.html


                                    Prosím především plzeňáky. Kdyby došlo na nejhořší, prosím odebrat kus kožichu na vázání. Díky.

                                      Njehla - Profil | Po 3.6.2013 10:41:23

                                      Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.6.2013 10:35:14 >> přepad to snad ustojí, kdyžtak budou výrazný změny v obsádce..ale pokud to veme i klece, duhák bude též plnotučný...a Knak bude jezdit na chatu do Loun..:-))) alfova bouda dostane test, jen tu marínu by měli přivázat..:-)))

                                      rarach - s těma mořákama, já už sháním samonafukovací vestu...beze srandy, to už si zopakovat nechci, bylo už prakticky hotovo a byl jsem s tím tak nějak srovnanej...ale jsou drahý jak sviň...

                                        Nrarach - Profil | Po 3.6.2013 10:37:21

                                        welbin >> moraci je taky malo, zustante si hezky doma a zacnete se ucit povinne na kajaku.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile