Muškaření

NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 10:35:14

jehla >> čoveče, ale jak ted moc chčije, tak ta hráz může bejt vlastně slušne podmáčená, tedy ten kamion uheráku se ještě může stát realitou......, smutnou realitou.

    Njehla - Profil | Po 3.6.2013 10:32:47

    Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.6.2013 10:22:01 >> a zpátky? aspoň guma vod traktoru...

      Nsage - Profil | Po 3.6.2013 10:22:59

      Klášterec nad Ohří 402K . .. .

        NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 10:22:21

        jelen10 >> dohledám to:-)

          NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 10:22:01

          jehla >> na krám mu budou stačit holinky:-)

            Njehla - Profil | Po 3.6.2013 10:19:38

            jelen10 >> Cizineckou legii? :-))

              Njelen10 - Profil | Po 3.6.2013 10:17:03

              jehla >> Snad maj Litoměřice nějakej komplexní povodňovej plán i pro případ takové katastrofy:-)

                Njelen10 - Profil | Po 3.6.2013 10:15:51

                Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.6.2013 9:58:26 >> Ha, už nějak slevuješ:-). Vidíš panika je na místě.

                  Njehla - Profil | Po 3.6.2013 10:02:47

                  jelen10 >> Hnědočeši se zastaví až v Lietoměřicích..chudák welbin..:-)))

                  řízek - takže Olda - kajakář, jedoucí proti proudu do krámu nebude? Vybral si fakt dobrej čas, minulej tejden se přesunul..:-)))

                    NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 9:58:26

                    jelen10 >> ty jo, nevim přesně, ale 300 teklo možná i 3x.

                      Nmimikry - Profil | Po 3.6.2013 9:56:48

                      Snad vás aspoň do toho deštivého a povodňového dne zahřeje hezký usměv

                        NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 9:56:39

                        jehla >> vlna by mi mohla na parcelu přinést nějakou pěknou chatu:-))

                        nebo tan kamion, uherák sežerem a zbytek předěláme na bydlení:-)

                          Njelen10 - Profil | Po 3.6.2013 9:55:46

                          Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 3.6.2013 9:22:25 >> Takový jako ty jsou nejhorší, furt všechno bagatelizujou a zavírají oči před krutou realitou. Jehla má pravdu, měli by evakuovat Žatec. Ryby už jsou pryč, teď bych se měli dostat do bezpačí krysy a nakonec i lidi.
                          Mimochodem kolikrát teklo 350l/s za posledních 10 let. Řek bych tak jednou:-)

                            NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 9:54:04

                            jehla >> +- 350 šlo třeba předloni co si tak matně pamatuji, max je snad 400,
                            200 de pomalu každý jaro,
                            u maringotky to problém není, v lounech už ano, tam se to rozlévá do zahrádek.

                              Njehla - Profil | Po 3.6.2013 9:51:27

                              mimikry >> a to se ten žateckej zrovna začal v posledních letech lepšit...:-)))

                                Nmimikry - Profil | Po 3.6.2013 9:50:22

                                jehla >> ježišmarjá,radši nedomýšlet :-)

                                  Njehla - Profil | Po 3.6.2013 9:48:03

                                  mimikry >> ...nebo pivovar! :-))))

                                  řízek - já tenkrát, když bylo hoooodně vody, tak jsem ten stav v číslech neznal, to nebyl internet, takže neumím podle čísel srovnat...pokud už bylo ie 350 a nic se neděje, nebudu ani uklízet věci ze dvorka...:-))) ...myslel jsem, že by ta vlna sem třeba jako došla....a přinesla třeba kamion s uherákem....:-))))

                                    Njehla - Profil | Po 3.6.2013 9:45:03

                                    welbin >> hezká, možná bych dal maličkou činku nebo barevnou hlavičku, máš-li Jungle Cocka, prdni ho na boky (ale ten papírovej nebrat!)...i takhle moc elegantní, do proudu supr...co nenápadnej tip z PVČ? :-))) jo, v jednoduchosti je síla i krása...a není s tím tolik takovýho zbytečnýho s.aní...:-)))

                                      Nmimikry - Profil | Po 3.6.2013 9:32:40

                                      jehla >> a představ si,že by tam bylo metro :-)

                                        NŘízek 5,21 - Profil | Po 3.6.2013 9:22:25

                                        jehla >> ty si fakt dramatička:-)), několikrát teklo i 350 a stalo se co? stalo se prd:-)
                                        ani na cestě voda nebyla.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile