Muškaření

freedom 111 - Profil | Po 3.6.2013 8:43:24

jehla >> radši ani nedomýšlet co by to znamenalo ......

    welbin - Profil | Po 3.6.2013 8:39:00

    jehla >> asi zbudou jen mořáci - nová,co Ty na ní ??

      welbin - Profil | Po 3.6.2013 8:36:03

      jehla >> Přitéká Klašterec 470,asi bude mazec

        jehla - Profil | Po 3.6.2013 8:32:28

        freedom 111 >> při tom, co přitejká a jak byla plná přehrada to znamená, že to jde i hodně přes přepad...to budou věci, až to vopadne...:-((( už 175!!! ...A představ si, že by ta sypaná hráz...no, prdla...! :-(((

          freedom 111 - Profil | Po 3.6.2013 8:26:38

          jehla >> Už to je 170 a stále to stoupá.

            jehla - Profil | Po 3.6.2013 8:19:42

            freedom 111 >> šílený, fakt šílený...:-(((

              freedom 111 - Profil | Po 3.6.2013 8:15:49

              ŘŘ - 162 kubíků :-((

                jehla - Profil | Po 3.6.2013 1:41:07

                Baron 007 MC >> už mi jede poštovským panáčkem aspoň DT11F, dobrá bude..:-)))

                  Baron 007 MC - Profil | Ne 2.6.2013 21:56:29

                  jehla >> Pri tehle delce klidne WF12F. Ba spis WF, vytsrihnes z toho to nejbaculatejsi.`

                  Jeste mi rekni kdo v cechach bude jako nekdo delat s DT12F snurou krom veseni pradla?

                    novis111 - Profil | Ne 2.6.2013 21:54:08

                    u.x.a. >> Bronzová.

                      u.x.a. - Profil | Ne 2.6.2013 21:45:42

                      novis111 >> jaká barva?

                        novis111 - Profil | Ne 2.6.2013 21:37:44

                        Sage click III.. za 4900,-

                          jehla - Profil | Ne 2.6.2013 21:26:58

                          welbin >> dyk ti to povídám, tohle je pro dieta lidi a ne pro živočichy mého typu..:-)))

                            jehla - Profil | Ne 2.6.2013 21:25:17

                            ŘŘ - 146 kubíků ..:-(((

                              jehla - Profil | Ne 2.6.2013 19:44:15

                              mdx >> jak dlouhou a v jaký ráži jsi ji dělal, nepamatuješ? Co bys za tu půlku chtěl? Zajímala by mě, co je to za lajnu, nevíš? Kdyžtak se ozvi na 732 575 949 nebo pošli tvoje číslo do SZ...určitě se dohodneme...

                                mdx - Profil | Ne 2.6.2013 19:25:05

                                jehla >> To nevím......


                                Btw. Mám doma půlku DT11F, dělal jsem kamarádovi hlavu na štiky.......

                                  jehla - Profil | Ne 2.6.2013 19:21:37

                                  mdx >> nevíš, nemá někdo zájem nějakout tuhle T8 neboT11 koupit tak ve třech, čtyřech lidech a podělit se? Je toho devět metrů, to nevyužilu do smrti a je to drahý jako blázen...
                                  Jinak snad Vorajda měl nějaký sinktipy za rozumnou cenu, mám dojem, že je do něj bral JirkaR...

                                    welbin - Profil | Ne 2.6.2013 19:17:21

                                    Ledňáček (Iceman) >> letos budou hladoví-moc to valí

                                      welbin - Profil | Ne 2.6.2013 19:16:49

                                      jehla >> Papo je to jednoduché,jíst 5-7x denně,málo a málo kalorií,zejména s cukry - tedy přilohy a pivčo-dej si radší jednu dvanáctku místo 4 desítek.
                                      Pošlu Ti svou dietu

                                        Ledňáček (Iceman) - Profil | Ne 2.6.2013 19:15:40

                                        welbin >> musíš ho do chytání řádně dokrmit.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile