Muškaření

welbin - Profil | Ne 2.6.2013 19:14:56

Ledňáček (Iceman) >> jasně,aby to ladilo s textem pod tím

    jehla - Profil | Ne 2.6.2013 19:14:54

    welbin >> bohužel to vím taky a znáš mě, dělám vše podle svýho..dej odkaz, rád si to přečtu, ale asi neposlechnu...nežrat...a prostě zhubnu nebo zdechnu...:-)))) vo dietách vím svý...a vo sobě taky...nebo třeba pořádně se říznout do jazyka, na kapačkách nepřiberu...:-))))

      Ledňáček (Iceman) - Profil | Ne 2.6.2013 19:13:01

      welbin >> chrostík s anorexií?

        welbin - Profil | Ne 2.6.2013 19:09:27

        chrostíková sezona -to si počkáme :-((

          welbin - Profil | Ne 2.6.2013 19:07:03

          jehla >> jest-li jsem četl dobře na gastru-já tam nemůžu,fakt chceš shodit - já vím jak a pro Tebe rád poradím.

            jehla - Profil | Ne 2.6.2013 19:01:32

            mdx >> jo, ty znám i od jinejch výrobců, ale jak to není ujímaný, chová se to hnusně...na krátký házení nevadí tolik, ale já nerad i lajny se sink tipem, taky to lítá jak mrzák...to radši fláknu potápivku, s potápivou SH hlavou už jsem si 40+ házení dal i s tou sWitchkou....na zahradě, s ježkem by to letělo i dál, já ustříhnul ale plochej running napůl (50m špulka) a jak tam pak leze do oček nakonec ten pletenej, ten už to brzdí...:-(((

            To All - Nemáte někdo na prodej DTF tak v AFTMA 12? Klidně jeden konec totálně zničenej, potřebuju jen jeden a cca 6-7 metrů....Chci spáchat ještě krátkou SH....

              mdx - Profil | Ne 2.6.2013 18:50:28

              jehla >> Druhy sink tipů :-) T-8 znamená 8 grainů na stopu atd. Prodává se to v metráži a ustřihneš si kolik potřebuješ. Buď podle délky nebo gramáže na daný AFTMA http://www.rioproducts.com/fly-lines/spey/tips/t-se​ries/

                jehla - Profil | Ne 2.6.2013 18:44:19

                mdx >> Co je to T-8 nebo T-11? Nějakej tank? Jako nevoják s modrou znám jen T-34 a T-52...:-)))

                  mdx - Profil | Ne 2.6.2013 17:55:44

                  jehla >> T-8 nebo T-11 by zvládnul, od 14 už je to brutus :-)

                    jehla - Profil | Ne 2.6.2013 17:53:06

                    mdx >> to jo, ale sWitch je chuděra jen 10´11´´ v AFTMA 7, to by byl brutál, tam tak na intermídu ten pletenej potápivej, ten je lehoučkej...

                      mdx - Profil | Ne 2.6.2013 17:48:07

                      jehla >> To v pohodě. Kámoš to měl na 13´ 8/9

                        jehla - Profil | Ne 2.6.2013 17:44:46

                        mdx >> na sWitch bych to asi nedal, ale mám DH 14´´ 8/9, ten ty potápivý konce uhází i neujímaný...

                          welbin - Profil | Ne 2.6.2013 17:20:45

                          u.x.a. >> Taky .ale na klasiku, frantíka neumím

                            u.x.a. - Profil | Ne 2.6.2013 17:09:59

                            welbin >>i na nymfu?

                              welbin - Profil | Ne 2.6.2013 16:59:36

                              u.x.a. >> Mám 1,5 m Vision s wolframem, rád jej používám,když potřebuji přitížít intermidu,anebo na mělkých tocích,když mám s sebou jen plovoučku

                                mdx - Profil | Ne 2.6.2013 16:22:02

                                jehla >> Na dablu to bylo úplně něco jinýho :-) Ty si koupil nějakej Switch jsem koukal :-)

                                  jehla - Profil | Ne 2.6.2013 16:10:42

                                  mdx >> nějaký video jsem zahlíd´...:-)))... taky jsem to používal na singlhandu...jak pumovat vodu do pátýho patra...:-))) strejka je někde nabízel i se spey lajnou, tuším kolem 9/10 + tři nebo čytři tyhle konce...F, I, s a extra S...drahý to nebylo, ale potřeboval bych to v sedmě....:-(((

                                  aha, tady to je:
                                  http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=12343&page=8

                                    mdx - Profil | Ne 2.6.2013 16:07:37

                                    jehla >> To moc dobře vim, chytal jsem s tim 14 dní v kuse. Docela dřina když to máš na jednoručáku :-)

                                      jehla - Profil | Ne 2.6.2013 16:06:19

                                      mdx >> je to brutál, ale dá se to použít...jen se to rádo láme, když to pereš ve větru...

                                        u.x.a. - Profil | Ne 2.6.2013 15:51:12

                                        mdx >> díky..

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile