Muškaření

mdx - Profil | Ne 2.6.2013 15:47:50

u.x.a. >> http://www.ebay.com/itm/3-RIO-SINK-TIPS-FLY-LINE-WA​LLET-t8-t14-t20-7-9wt-/300799116466?pt=LH_DefaultDo​main_0&hash=item46090644b2 jsou to tyhle neujímaný, dělá se to z metráže. Je vždycky udaná gramáž na 1 stopu a uděláš si délku podle AFTMA.

    u.x.a. - Profil | Ne 2.6.2013 15:39:02

    mdx >> já vím, chtěl sem to jen zase zkusit ,jestli v těch nymfovejch návazcích nedošlo k nějaké změně,ty starý nebyly nic moc ,ale asi nic nového pod sluncem není ,ty dlouhé návazce na lososy je úplně něco jiného,než co myslím...

      mdx - Profil | Ne 2.6.2013 15:33:15

      u.x.a. >> Nevim já na olověný nikdy nechytal. Používali jsme jen 10ft výměný sinktipy na lososy. Ale když tam dáš T-14, tak to už nejde házet skoro ani s 10wt :-))

        u.x.a. - Profil | Ne 2.6.2013 15:14:51

        jehla >> mdx-díky ,měl sem mosera a byl hrozně humpoláckej byl plněnej splétaným olovem,,skoro se stím nedalo chytat,zajímalo by mě jestli se dnes návazce plní ještě olvem..

          jehla - Profil | Ne 2.6.2013 14:26:42

          u.x.a. >> . nedostanu to tam, smaznete někdo, prosím, ty zbytečný...díky, admini..:-)))

            jehla - Profil | Ne 2.6.2013 14:24:10

            u.x.a. >> pletenej s wolframem? Nebo tohle?

            http://www.rioproducts.com/fly-lines/spey/tips/ligh​t-skagit-mow-tips/

            nebo

            http://muskareni-zeman.eshop-zdarma.cz/index.php?s=​product&id=333

            něco má snad i Jirka Voráček ve Spin and Fly...

              jehla - Profil | Ne 2.6.2013 14:22:09

              u.x.a. >> .

                u.x.a. - Profil | Ne 2.6.2013 12:00:44

                S&F - pescador >> dělá to třeba roman moser,měl sem ho někde sem ho ztratil,v době francouze to už nikdo nezná..

                  S&F - pescador - Profil | Ne 2.6.2013 11:50:33

                  u.x.a. >> Po pravdě nemám vůbec ani tušení,že něco takového pro muškaření existuje. Těžký potápivý konec šňůry ( ne olověný) to ano .... ale návazec ?

                    u.x.a. - Profil | Ne 2.6.2013 11:39:36

                    S&F - pescador >> to pořád není to co hledám..

                      S&F - pescador - Profil | Ne 2.6.2013 11:32:57

                      u.x.a. >> Vedle v diskusi si jen "pomlaskávají" nad tímto olověným návazcem - http://www.sweetfish.cz/kryston/kryston-oloveny-nav​azec-score-spliced-leaders-778 :)))

                        mrkef - Profil | Ne 2.6.2013 11:31:33

                        u.x.a. >>

                        co teď teče .. je to akorát ... :o)

                          u.x.a. - Profil | Ne 2.6.2013 11:30:27

                          mrkef >> to je rada nic moc:-)

                            mrkef - Profil | Ne 2.6.2013 11:21:44

                            u.x.a. >>
                            ... hele ... koulíz navlékají silikonovou hadičku ...
                            zkus vodovodní olověnou trubku .... z nějaké
                            demolice by se dala sehnat ... :o))

                              novis111 - Profil | Ne 2.6.2013 11:16:42

                              xmac >> Za ten Wychwood 2000,- a Hoverku 800,- (spolu pracujou skvěle), kdyžtak SZ.

                                novis111 - Profil | Ne 2.6.2013 11:14:44

                                jehla >> musím..

                                  welbin - Profil | Ne 2.6.2013 11:12:32

                                  Malda1 >> viz Výr,pokud si dáš funkční podvékačky a pod to bavlněné spodky - není to dobrý nápad - uděláš kondenzační místo, - máš,li spodky z bavlny a na to dejcháče - stejné.

                                    u.x.a. - Profil | Ne 2.6.2013 11:08:08

                                    potřebuju doporučit nějakej kvalitní olověnej návazec na nymfu,ten co jsem měl jsem ztratil..

                                      xmac - Profil | Ne 2.6.2013 8:24:52

                                      novis111 >> Ahoj, nahoď mi prosím cenu na tyto dvě položky ....Wychwood Truefly SLA 9,6ft #6,Airflo Hover #5/6

                                      Díky Marek

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile