Muškaření

NMates PB - Profil | Pá 31.5.2013 21:14:26

Malda1 >> No to je univerzál, s tím se dá chytat všechno a v neposlední řadě i taky muškařit.

    NTOKR - Profil | Pá 31.5.2013 21:07:51

    Malda1 >> Musíš si pod to vzít funkční prádlo, nejlépe, více vrstev, více třeba zde:
    http://www.simms.cz/termo-pradlo/

    Další možnost je, že to máš to děravý, či prošoupaný, né vždy, když původní majitel napíše 100 procentní stav, je to tomu i tak ve skutečnosti ....

      NDrozďák - Profil | Pá 31.5.2013 20:48:12

      Výr >> ty si vůl :-)))))))))))))))

      anebo sundat ty bavlněný tepláky.

        NVýr - Profil | Pá 31.5.2013 20:45:25

        Malda1 >> musíš nosiť aj prádlo

          NMalda1 - Profil | Pá 31.5.2013 20:17:00

          Prosím Vás máte někdo zkušenost s tímto prutem?
          A na jakou techniku lovu se dá využít?
          MUSKARSKY PRUT ORVIS ACCESS 8.6 ft. aftma # 5, 4dil,

            NMalda1 - Profil | Pá 31.5.2013 20:10:59

            Dobrý den,
            koupil jsem prsačky Simms G3 starší typ i s tím, že se nebudu v nich potit při chození.
            A moje nemilé překvapení bylo, že v nich vlhnu. Nebo to je normální při chození potokem. Má někdo s tímto zkušenost.
            Ještě je jedna možnost, že prosakují

              Nkunnan - Profil | Pá 31.5.2013 18:39:42

              u.x.a. >> zkusil bych Průvodce moderního kapraře.

                Nfraisix - Profil | Pá 31.5.2013 17:50:34

                u.x.a. >> tady na východě taky ne, doporučuju jít na pívo...

                  Nu.x.a. - Profil | Pá 31.5.2013 17:16:26

                  tady na západě se nedá chytat,poraďte co s tím,v knize 1000+1rada není nic..

                    Nnymfa - Profil | Pá 31.5.2013 12:59:15

                    jehla >> Sorry nečetl jsem to. Jako vím o jednom místě, ale na mouchu to tam není ideální a asi bude v obležení. Je to možná to o čem si psal.

                      NTOKR - Profil | Pá 31.5.2013 12:59:09

                      jehla >> no pouštějí o něco více, asi předtím pozorně nekoukali na novu ... :))

                        Njehla - Profil | Pá 31.5.2013 12:50:06

                        TOKR >> Louny 121, nahoře 96,3..:-(((

                        nymfa - vo tom právě jaksi mluvim...

                          NTOKR - Profil | Pá 31.5.2013 12:47:26

                          jehla >> ten odtok, odpovídá průtoku v kadani , musejí pouštět více ...

                            Nnymfa - Profil | Pá 31.5.2013 12:38:06

                            šmudla007 >> provokatére!

                              Nšmudla007 - Profil | Pá 31.5.2013 12:34:37

                              Hele o čem to mluvíte ,, jaký povodně? Diť skoro nic nezapršelo nějaký mrholení, vody v potoku tak akorát, asi hopnu na pstruhy s woblerkem...

                                Nnymfa - Profil | Pá 31.5.2013 12:26:55

                                Ve Stranné 96 m3.s-1. Normálně když je 35 tak nadávám, ale teď bych dal nevím co za to. :((

                                  Nbryndis - Profil | Pá 31.5.2013 12:11:55

                                  jehla >> Nechranice jedou na plnej knedlík a už frčej přes bezpečnostní přepady.., není kdo by to přibrzdil.... :(

                                    Njehla - Profil | Pá 31.5.2013 11:31:28

                                    klika54 >> aha, to bude to samý, tak se tam možná i potkáme, ale moc to radši nerozkecávej..:-))) nebo tam budou zástupy...

                                      Nklika54 - Profil | Pá 31.5.2013 11:18:27

                                      AbanCZ >> Čau Martine, zrovna jsem o tom přemýšlel, znám jedno místo kde při takové vodě jsou.

                                        NAbanCZ - Profil | Pá 31.5.2013 11:05:52

                                        klika54 >> Budou candáti ;-) .. jinak zdravím všechny a tebe Honziku a Welbina obzvlášť :o)))

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile