Muškaření

Njehla - Profil | So 1.6.2013 14:01:50

klika54 >> jedeš ve FlySim nebo něco novýho? :-)))

    Nklika54 - Profil | So 1.6.2013 13:24:53

    jehla >> Pepo dnes jsem si parádně zachytal,5 duháku každý 2.kg.
    Bohužel to bylo jenom na Pc.

      Njehla - Profil | So 1.6.2013 13:07:35

      mrkef >> taky mě to napadlo (a nejen mě)...ale nechtěl jsem to veřejně moc ventilovat...:-)))

        Nmrkef - Profil | So 1.6.2013 12:57:19

        jehla >>
        ... budou candátííí ... :o))
        třeba to později okouknou a začnou taky sbírat .. :o)

          Nrarach - Profil | So 1.6.2013 12:53:15

          jehla >> tak nějak

            Njehla - Profil | So 1.6.2013 12:51:21

            rarach >> myslíš s boutem po loukách? :-)))) Dost bylo kapřů...:-(((

              Nu.x.a. - Profil | So 1.6.2013 12:48:17

              jehla >> já mám z velké vody respekt,na ryby v tom nechodím,jen malé potoky jsou v této vodě lépe chytatelné ale z těch potoků jsou teď malé divoké řeky...

                Nrarach - Profil | So 1.6.2013 12:42:12

                jehla >> Jeď ke starému číňáku jenom s podběrákem, posbíráš tam kapře a cejny vod čerpačky na tý louce co normálně parkujem.

                  Njehla - Profil | So 1.6.2013 12:39:11

                  u.x.a. >> šel bych se strímrem, ale tohle je fakt skoro až dost..:-))) ačkoli tuším rarach tady někde dával fotky z taky děsnýho stavu, nevím, kolik bylo tenkrát, na tohle asi z vejšky peču...:-(((

                  Po tomhle bude asi sběr po loukách... jenže do igelitek, ale sbírat budou domorodci, ne ryby...:-(((

                    Nu.x.a. - Profil | So 1.6.2013 12:33:05

                    jehla >> místo vlasce musíš mít drát,pak zachytáš:-)

                      Njehla - Profil | So 1.6.2013 12:18:11

                      Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 31.5.2013 22:59:37 >> 127 teče, vidíš to na nymfu? :-))))) To je šílený!...:-((((

                        NVýr - Profil | So 1.6.2013 9:42:11

                        Malda1 >> zobral by som aftma4

                          NŘízek 5,21 - Profil | Pá 31.5.2013 22:59:37

                          u.x.a. >> bo v usa nenymfujou:-)

                            Nu.x.a. - Profil | Pá 31.5.2013 22:02:30

                            Mates PB >> usa má stejně sklony ke krátkým prutům,je to už od dob sever proti jihu...

                              Nsage - Profil | Pá 31.5.2013 22:00:25

                              Mates PB >> :-))))))))))))))

                                Nu.x.a. - Profil | Pá 31.5.2013 21:59:04

                                Mates PB >> :-)))

                                  NMates PB - Profil | Pá 31.5.2013 21:56:52

                                  u.x.a. >> Bo RW má poradnu i na Cabelasu.....

                                    Nu.x.a. - Profil | Pá 31.5.2013 21:54:05

                                    sage >> zkoukni cabeslas tahle délka je u všech značek vždy jako první pryč...

                                      Nsage - Profil | Pá 31.5.2013 21:51:14

                                      u.x.a. >> jestli to nemyslíš ironicky,tak bych tomu i věřil:-))osobně mám tu délku a aftmu velmi rád-na muškaření to je príma prut.

                                        Nu.x.a. - Profil | Pá 31.5.2013 21:30:55

                                        Malda1 >> tahle délka a aftma v U.S.A mizí z regálů(stojanů)jako první je to absolutní univerzál..

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile