Muškaření

Nmedvěd - Profil | Pá 10.5.2013 15:38:30

siri >> že Ty jsi ani na popáté neudělal řidičák?

    Nsiri - Profil | Pá 10.5.2013 15:23:51

    Medved - spravne, pesi pohyb (a podobne i pohaneni lodi padlem, vesly, bidlem, ci jeji vleceni opet pesmo, tzv. konickovani) je zcela prirozeny - ty ostatni jsou ujety, alebrz zvraceny... :)

      NTukan - Profil | Pá 10.5.2013 15:22:19

      Mates PB >> jojo, naucil me ho jeden tajmenar z Ulanbataru.

        NMates PB - Profil | Pá 10.5.2013 15:20:17

        Tukan >> Pěknej song.

          NTukan - Profil | Pá 10.5.2013 15:17:45

          Mates PB >> kOLIK KOPYT TOLIK KOL, PIL JSEM VODKU, JSEM NA MOL. Mongolska lidova........v podani Tukanchana.

            NMates PB - Profil | Pá 10.5.2013 15:15:13

            Tukan >> Tak jsem koukal na googlu na mongolský přísloví a myslím, že jsou všechny nějak blbě přeložený :-))

              Nmedvěd - Profil | Pá 10.5.2013 15:11:27

              siri >> a roujetému řidiči auta,motocyklu,bruslaři a pod.

                Nmedvěd - Profil | Pá 10.5.2013 15:10:44

                Tukan >> za tu zvrácenost každého sportu Tě plácnu do bekovky

                  NG.Moolis - Profil | Pá 10.5.2013 14:59:42

                  Nic nevíte, kolo je v pohodě.
                  http://www.youtube.com/watch?v=P_5l6rIUu4A

                    NMates PB - Profil | Pá 10.5.2013 14:56:21

                    siri >> Tak vandrák vandruje, tem musí jí pěšky, s tím nic nenaděláš. Horší než cyklisti jsou už jenom čistící vozy. http://www.novinky.cz/krimi/301487-cistici-vuz-pri-​couvani-usmrtil-cyklistu.html

                      NTukan - Profil | Pá 10.5.2013 14:48:37

                      siri >> Cyklistika, je totalni blbost a zvracenost, stejne jako jine sporty. Uz nevim kdo slavnej rekl, ze clovek na kole vypada jak blbec. nebo je to mongolske prislovi?

                        Nsiri - Profil | Pá 10.5.2013 14:43:38

                        Tukan - zas ale vis jak, ty pesmo se pohybujici osoby jsou prakticky vzato vandraci (v tomto stredoevropskem prostoru, ale vlastne nejen v nem, se az na posledni dobu vzdycky dost cestovalo pesky, jen semo tamo jednotlivce nekdo svezl na povozu...) - a nejsou-li pripraveni rozjetymu bajkrovi uskocit vcas z cesty, nezaslouzi si nic lepsiho, nez smeteni a vecny zatraceni. :)

                          Nšumava - Profil | Pá 10.5.2013 14:02:10

                          Tukan >> jelikož je to rodnej kraj, trávím tam během celého roku dost času a losa jsem bohužel taky ještě neviděl. Ale jak píšeš, Jakub to možná zlomí :-)

                            NTukan - Profil | Pá 10.5.2013 13:48:17

                            šumava >> Vim, byl jsem na Šumavě koncem léta, cca 2 roky zpátky a už nikdy více.
                            Těch hovad na horákách co se pouští z kopce dolů rovnou mezi pěší turisty bylo denně tak dvacet. O losech vim, ale viděl jsem je jen na idnes.cz na obrázku. S lososem pomůže Wágner, tak bud v pohodě a trenuj spey cast :-))

                              Nšumava - Profil | Pá 10.5.2013 13:40:02

                              Tukan >> tak to je fakt jak na Šumavě koncem října. Losi tam jsou také, s lososem je to už o dost horší a na této cestě by tě nejspíš téměř srazil cyklista - adrenalista, v horším případě čtyřkolkář nebo franta co se vrací zkratkou nalitej z hospody, po takové autostrádě je hřích chodit pěšky. Holt drsnej jih. :-)

                                NTukan - Profil | Pá 10.5.2013 13:36:59

                                kunnan >> Jensönův syn mi celou dobu říkal Tukkanen. Jeho fotku snad ještě někde mám.

                                  NTukan - Profil | Pá 10.5.2013 13:34:26

                                  medvěd >>
                                  Touhle stezkou se šlo z druhé strany k velký lososí tůni, co je hned za tím močálem na tvé fotce. Místní jí říkali Pukko. Prej to znamená nůž, ale nevim proč se tak jmenuje.

                                    Nkunnan - Profil | Pá 10.5.2013 13:09:36

                                    medvěd >> v době vandráků balzám pro duši :-)

                                      NTukan - Profil | Pá 10.5.2013 12:56:42

                                      medvěd >> Jojo, ty severni zeme........ a i kdyz potkas, tak je to vetsinou nejakej mistni lovec, co pokeca, poradi, podaruje te par muskama a jde si po svych. Krasa severu.

                                        Nmedvěd - Profil | Pá 10.5.2013 12:29:47

                                        kunnan >> hezký je,že tam za celý den neotkáš téměř žádnou duši.Prostě klid a mír

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile