Muškaření

Nfraisix - Profil | Pá 10.5.2013 21:58:48

Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 10.5.2013 21:55:26 >> jo takhlenc :))) na tom jsem jednou byl prostřednictvím squashového klubu a už to víckrát nebudu opakovat!

    NŘízek 5,21 - Profil | Pá 10.5.2013 21:55:26

    fraisix >> sedaj na ně organizovaně, mají předjezdce a dělají něco jako peloton:-))

      Nfraisix - Profil | Pá 10.5.2013 21:47:45

      Řízek 5,125 >> Řízek 5,21 - 10.5.2013 21:42:44 >> zatim, co jsem tak viděl rotopedy, tak to byly takový dražší věšáky na různý šatstvo, takže na ně asi moc lidí nesedá :))

        NŘízek 5,21 - Profil | Pá 10.5.2013 21:42:44

        copak cyklisti ty eště dou, ale nechápu ty, co si sedaj na rotoped:-))

          Nfraisix - Profil | Pá 10.5.2013 21:26:07

          šeptal >> to snad ne, já na něj taky občas v domovském městě sedám.

          edit: ba i jedu na něm :)

            Nšeptal - Profil | Pá 10.5.2013 21:22:27

            fraisix >> No, abych náhodou neprovozoval něco, za co bych byl označen za bezmozka. Na to tady stačí sednout na kolo.

              Nfraisix - Profil | Pá 10.5.2013 21:15:39

              šeptal >> když budeš střídat ty škodlivý aktivity, tak ono se to nějak vyrovná :))

                NMichal - Profil | Pá 10.5.2013 21:10:49

                šeptal >> ti píšu, střídat ruce :-) navíc to prý prospívá prostatě, to by nám mohl Tukan schválit :-)

                  Nšeptal - Profil | Pá 10.5.2013 21:10:19

                  Michal >> Tak a teď už nemám ve volném čase fakt co dělat. :-) Všechno, co mě bavilo, je nějak škodlivý. :-)

                    NMichal - Profil | Pá 10.5.2013 21:01:23

                    šeptal >> na honění, budeš mít tenisovej loket, když už, tak střídat ruce :-)

                      Nrarach - Profil | Pá 10.5.2013 19:56:50

                      ZN >> To kolo je krásný, fantastický....prostě mercedes mezi MTB, já k tomuhle typu kol prostě nemám žádnej vztah, ačkoliv sem se několik let snažil mít je rád, nakonec sem se vrátil zpět k silničce, ale dneska sem při servisu svojeho cannona tohle musel projet, pro zájemce o tento skvost je tenhle kousek v Sokolově k mání pod 100 táců, samozřejmě není osazen nejvyšší sadou, ale zase lecos vydrží.

                        Nšeptal - Profil | Pá 10.5.2013 19:05:46

                        Tukan >> A na co se ještě vykašlat? V autě jsem jednou nohou automaticky v hrobě a druhou v base, při brodění mi prochladají ledviny, při šachách si hrbím hrb, při plavání šlukuju chlor...

                          NMilošK - Profil | Pá 10.5.2013 18:54:02

                          ZN >> O.K.

                            NTukan - Profil | Pá 10.5.2013 16:50:09

                            kunnan >> kdyz me nebavi kastrovat kamarady, je s nema pak mmin zabavy a jsou takovi netecni. :-]]]

                              NTukan - Profil | Pá 10.5.2013 16:49:09

                              kunnan - 10.5.2013 >>16:42:01 Si pis... znicit se na kole a pak do sebe nechat pichat injekce...abys mohl na ryby....to je podle me totalni zvracenost. :-]]

                                Nkunnan - Profil | Pá 10.5.2013 16:48:48

                                Tukan >> aspoň máš potom práci tak nebrblej :-))

                                  NTukan - Profil | Pá 10.5.2013 16:47:22

                                  Tem nekolika blaznum co me malem v lese sejmuli jsem zatim stacil uskocit, kez by se mi to podarilo i v budoucnu...... muj duvod proc nemam rad cyklistiku je ciste profesni.

                                  ZN vi o co jde. Ono se to honi po lese a na silnici na bicyklech cely vikend. V pondeli je pak plna cekarna.
                                  Hosi, fakt se na ty kola vyprdnete, odnasi to prostata ty dva organy, co se jim slovensky rika "semeniky".

                                    Nkunnan - Profil | Pá 10.5.2013 16:42:01

                                    Tukan >> Tak to jsem nevěděl že jsem totálně zvrácený.

                                      NZN - Profil | Pá 10.5.2013 16:13:44

                                      MilošK >>
                                      moc se mi k tomu nechce vracet, protože debata se rozvinula směrem, kterým jsem vůbec nechtěl, aby se rozvinula. Nakonec, vůbec jsem nechtěl, aby se nějak rozvíjela. Bylo to určeno víceméně pro Vráťu a pár lidí, kteří ví, o co jde.
                                      Ale... když už, v podstatě souhlasím s tvým příspěvkem, i když brousí do oblasti, kterou nejsme schopni ovlivnit a za kterou mohou úplně jiní lidé. V tom množství, které na kole jezdí, se skutečně najde dost magorů, kteří si myslí, že jim v lese patří celý svět a turisti jsou v lese nějak navíc. Pak to vypadá, jak to vypadá a jak popisuješ. Ale je to i obráceně, les nepatří jen pěším turistům, ale tam, kde je to povoleno či vyznačeno i lidem na kole. Pokud je snaha o toleranci a respekt z obou stran, je to bez problémů.
                                      Musím taky říct, že u nás je situace podstatně lepší, i když se taky vyskytnou problémy. Já třeba jezdím tam, kde těch pěších turistů moc nepotkám. Ale to už je zase jiný příběh.
                                      To kolo jsem tu dal skutečně z jiných důvodů a neměl jsem vůbec záměr rozvíjet debatu, kdo je větší blbec, jestli cyklista, nebo turista. Rozhodně nechci, ač převážně cyklista (i když na tůry chodím taky), označovat turisty za vypatlance či bezmozky, jak jsem byl nazván já :-)

                                        Nsiri - Profil | Pá 10.5.2013 15:43:55

                                        Medved - kdepak, tesne vedle, v patnacti i v osmnacti jsem ziskal nejake to ridic. opravneni standardnim zpusobem, 'kupovany' nemam... :)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile