Muškaření

Tukan - Profil | Pá 10.5.2013 12:26:39

medvěd >> To rad slysim. Na podzim jsem tam.... snad bude dobrej tah lososa.

    kunnan - Profil | Pá 10.5.2013 11:46:14

    medvěd >> no jo no drsný sever

      medvěd - Profil | Pá 10.5.2013 11:36:10

      Tukan >> je jich tam jak u nás srnčího

        šumava - Profil | Pá 10.5.2013 10:43:54

        LudaT >> už je sice pozdě, ale nerad bych byl obviněn z nabádání k sodomii, takže můžeš i bez Stanďoura, ale sám nechoď, to až tolik uklidnění nenavodí.

          Tukan - Profil | Pá 10.5.2013 10:41:15

          medvěd >> Ech jaka skoda toto slyset. Byl dobrej borec a jeho rady o vyberu spravne lososi musky me pomahaji dodnes....

          Videli jste nejaky losy? Ja tam posledne zahledl obrovskyho losiho byka.

            medvěd - Profil | Pá 10.5.2013 10:31:44

            Tukan >> Uwe už asi nežije.Děti ho ,jak je zvykem posadili na kru a pustili po vodě.

              MilošK - Profil | Pá 10.5.2013 9:55:53

              ZN >> ZN - ® [Poslat soukromou zprávu.] Čt 9.5.2013 14:42:31
              jelen10 >>
              "strašně moc je i turistů, rybářů, atd. a hajzlů" - s tím bych docela souhlasil.
              S čím ale nemohu souhlasit je rovnítko mezi pěšáky a kolaři. Na Šumavě jsem dost často. S množstvím kolařů a bruslařů jsem se časem musel smířit, ostatně pohled na ztepilá těla dámské poloviny nám není nikterak nepříjemný:-))
              Jenomže jsem ještě neviděl, aby je pěší turista nějak vážněji ohrožoval. Naopak jsem byl několikrát svědkem, jak se po úzké, strmé lesní asfaltce do zatáčky řítí piciglista na svém stroji takovou rychlostí, že je zhola nemožné, aby mohl zabránit srážce s chodci, pokud by se tam nějací nešťastnou náhodou ocitli.
              Jasně, že je to o jednotlivcích. Blbec se najde v každé skupině, ale přesto si myslím, že nebezpečnější nejsou ti opěšalí!

                u.x.a. - Profil | Pá 10.5.2013 9:38:33

                Tukan >> já myslel že je to nějakej mokřad z jižních čech,je tam opravdu krásně v tom švédsku...

                  Tukan - Profil | Pá 10.5.2013 9:03:03

                  medvěd >> Ahoj, vidím, že jste to našli. Močál na levé břehu řeky Sörönsön, přítoku Mölmö. Tam jsem chytil svého prvního švédského lososa. Hned bych tam vrátil. Tenkrát mě guidoval Uwe Jensön. Žije ještě v tom malym srubu na konci údolí?

                    Tukan - Profil | Pá 10.5.2013 8:55:31

                    medvěd >> Ahoj kucííí

                      medvěd - Profil | Pá 10.5.2013 7:43:31

                      kunnan >> logistika se tomu myslím říká.Prostě to chce plánování na vteřiny,někdy dokonce na sekundy

                        kunnan - Profil | Pá 10.5.2013 7:41:59

                        medvěd >> jak ty to děláš ? :-)

                          medvěd - Profil | Pá 10.5.2013 7:35:31

                          kunnan >> jj,o víkendu jsem se tam otočil.Byla to hoňka,ale stálo to za to

                            kunnan - Profil | Pá 10.5.2013 6:56:16

                            medvěd >> Ty jsi byl ve Švédsku ? :-))

                              medvěd - Profil | Čt 9.5.2013 22:37:31

                              Tukan >> je tam pěkně

                                Tukan - Profil | Čt 9.5.2013 20:53:56

                                medvěd >> ahoj, tak jak bylo?

                                  medvěd - Profil | Čt 9.5.2013 17:32:24

                                  ZN >> no,jo,asi by tam ten smajlík být měl

                                    LSD - Profil | Čt 9.5.2013 16:59:27

                                    ZN >>
                                    Zdendo, nepojede mladej Malevil Cup?

                                      G.Moolis - Profil | Čt 9.5.2013 16:22:38

                                      ZN >>Hodně mě překvapila kvanta cyklistů na marockých silnicích, tím myslím drahý silničky s řidiči v dresíkách a helmetech. Byli to místní (Berbeři a Arabové), nicméně vypadali úplně stejně jako ti prdlouši v Andalusii, nebo v Itálii. Znáš to určitě dobře. Ale potkat takovouto partu mimozemšťanů v poušti na horákách, to asi bych jim i z cesty ustoupil a pěkně zamával.

                                        mimikry - Profil | Čt 9.5.2013 16:12:46

                                        M_D >> přesně jak se řiká u nás na vesnici, že silnější pes mr.á

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile