Muškaření

mad-T - Profil | Čt 9.5.2013 15:55:01

A vůbec, měli jste jít radši na rybky jak kázal Jehla, zatímco jste u válčili, tak krásné sušení...A žene se bouřka...

    mad-T - Profil | Čt 9.5.2013 15:53:23

    Mates PB >> Zdarec Maťas, už sis tu kebuli o stůl rozmlátil??!!:-DD, tak popíšu, kedsky, ustřižený džíny(hroznej čechysmus). troníček a mušky, zapíchaný v triku a peaán na něm skřípnutej...A ne CDC chrostík, ale červený tago. a jé pička...:D, papíry v igeliťáku v kapse...Hodně ryb jsem takhle odchytal..i loni....:D Btw, jsou to nejlepší dejcháče, neprodřou se a když uděláš díru, tak to teče ven...červený:)

      mad-T - Profil | Čt 9.5.2013 15:47:55

      LudaT >> Čusík, je to ČSO,Česká společnost ornitologická..:)) A konipsy můžeš vidět dva..bilý a luční. Bílej je černo-šedo-bílej a lidovka je..třesořitka, a luční žlutej, ale google je google...A horskýho neuvidíš...:) To jen tak pro pořádek, náhodou to sou paťáci....A vůbec..někdo tady napsal..muškař=sportsman=gentleman..a taky by měl znát trochu přírodu kudy chodí..pokud nechytá mezi plynárnou a starou lodí na uhlí...:D...

        kunnan - Profil | Čt 9.5.2013 15:47:47

        Mates PB >> vždycky jsem byl :-)

          unudle - Profil | Čt 9.5.2013 15:38:42

          kunnan >> Máš pravdu, už jdu.

            jelen10 - Profil | Čt 9.5.2013 15:34:23

            ZN >> Radši si ještě jednou zkontroluj, kdo komu směřoval první příspěvek, aby bylo jasné kdo mě do debaty s tebou zaplet.

              welbin - Profil | Čt 9.5.2013 15:23:14

              jelen10 >> slunečních,že to doletělo v poledne dnes :-))

                ZN - Profil | Čt 9.5.2013 15:20:09

                jelen10 >>
                vidíš, já denně potkávám víc turistů a hajzlů. Nemusím jim uskakovat z cesty, to je pravda, ale kdyby bylo na mě, velice rád bych jim z cesty uskočil. Tímto tuto debatu s tebou taky končím, i když jsem ji nezačal.
                Příspěvek byl určen milovníkovi kol, lyžaři a muškaři, aktivnímu vyznavači pohybu a dobrého jídla, pěkných aut a bonmotů a ty jsi se do toho jen zapletl.

                  jelen10 - Profil | Čt 9.5.2013 15:07:08

                  welbin >> slunečních nebo vulkanických?

                    welbin - Profil | Čt 9.5.2013 15:01:26

                    Prosím, nezná někdo stupeň erupcí,téééda dneska jste to rozjeli :-))

                      Modrák - Profil | Čt 9.5.2013 15:00:07

                      Mikšík- jen jednou >> Kde to čteš? Nicméně když už jsi tu otázku tak nějak nakladl, slušností je odpovědět. Vejš nevím, páč jsem tam nikdy nebyl. Nicméně když vezu mladou na prázdniny k babče do Hulína neopomenu si večer proběhnout kousek mezi školou a hospodou U Burdů. Dám pár tloušťů, pár piv a člověk je hned tak nějak spokojenější.

                        mimikry - Profil | Čt 9.5.2013 14:58:06

                        Jinak na kolo jsem nakonec nešel,mělo vyfouklý gumy,šli jsme jen na procházku.Taky pěkný a nemám strach,že mi bude někdo nadávat :-)

                          mimikry - Profil | Čt 9.5.2013 14:56:37

                          Rici >> je to normální,ženskou taky neobtěžuješ jen pokud chceš založit rodinu :-)

                            jelen10 - Profil | Čt 9.5.2013 14:51:32

                            ZN >> Do definování a kastování hajzlů nedělám, ale cyklistů obvykle potkám denně víc než rybářů a turistů. Rybářům ani turistům navíc nemusím uskakovat z cesty. Tím bych to ukončil, možná jsem zaujatej.

                              malinko - Profil | Čt 9.5.2013 14:51:07

                              Ledňáček (Iceman) >> to přeprší v cukuletu

                                Rici - Profil | Čt 9.5.2013 14:50:54

                                jelen10 >> Kolo bylo vymyšlený aby se na něm jezdilo sem a tam, klidně z hecu, pivo se vymyslelo proto, aby se pilo jedno za druhým, ryby se odjakživa chytali proto, aby se jedly. Jenže teď všichni ryby chytaj pro zábavu. To není normální trápit živý tvory pro ukojení vlastního ega.
                                Neboj, taky nejsem normální, páč z drtivý většiny chytám pro zábavu.

                                  Mikšík- jen jednou - Profil | Čt 9.5.2013 14:49:45

                                  Modrák >> a co je na Rusavě pěknýho?

                                    Ledňáček (Iceman) - Profil | Čt 9.5.2013 14:48:25

                                    malinko >> tady prší, nejdu :-)

                                      Mates PB - Profil | Čt 9.5.2013 14:47:06

                                      Ledňáček (Iceman) >> Jo to je vono.

                                        Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile