Muškaření

NLudaT - Profil | Čt 9.5.2013 14:44:51

Je předpoklad, že když vůl nasedne na kolo bude to vůl i na kole, stejně tak pokud si vůl obuje pohorky, zůstane volem a tak by se dalo pokračovat.....

    Nmalinko - Profil | Čt 9.5.2013 14:43:29

    Hele venku je tak krásně, co to zbalit a vyrazit ven, než zas zejtra zamrzne ;-)

      NZN - Profil | Čt 9.5.2013 14:42:31

      jelen10 >>
      strašně moc je i turistů, rybářů, atd. a hajzlů.

        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 9.5.2013 14:38:27

        LudaT >> :-)))) to každopádně.

          Njelen10 - Profil | Čt 9.5.2013 14:37:58

          Rici >> Vážně? Je to možný, ale nějak mi to srovnání uniká.

            NLudaT - Profil | Čt 9.5.2013 14:37:20

            Ledňáček (Iceman) >> Protože ČOS (Český ornitologický svaz) kvalitně "sadí"

              NM_D - Profil | Čt 9.5.2013 14:36:39

              Vloni se prej přemnožili jeleni...

                Njelen10 - Profil | Čt 9.5.2013 14:36:03

                ZN >> A jak se ti tam líbilo? Užil sis tam přírody? Podle mě je prostě cyklistů moc a spousta z nich při jízdě myslí helmou a né hlavou.

                  NM_D - Profil | Čt 9.5.2013 14:35:23

                  Mates PB >> ROFL tos zabil !

                    NM_D - Profil | Čt 9.5.2013 14:34:55

                    Mates PB >> bych se na vykašlal, spousta práce a mikro efekt

                      NMates PB - Profil | Čt 9.5.2013 14:34:50

                      kunnan >> Ty jseš taky dobrák, von tu píše, jak se venku bojí a ty ho tam ještě posíláš...

                        NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 9.5.2013 14:34:21

                        Mates PB >> tak vážně, jestli je to ten magor, co stále hýbe ocáskem tak toho vídám docela často.

                          Nkunnan - Profil | Čt 9.5.2013 14:33:15

                          unudle >> Že se na to nevyprdneš a nejdeš s plavačkou nebo feedrem k vodě. Bude ti líp. Věř mi.

                            NMates PB - Profil | Čt 9.5.2013 14:31:53

                            M_D >> Počítám, že budou naditý.

                              NM_D - Profil | Čt 9.5.2013 14:31:16

                              Mates PB >> 20? to těžko, minimálně 100+1 (kachna)

                                NMates PB - Profil | Čt 9.5.2013 14:30:44

                                Ledňáček (Iceman) >> Myslim, že nedá, teda jako dá, ale muselo by jich bejt tak 20 kousků aby si se najedl.

                                  NZN - Profil | Čt 9.5.2013 14:28:55

                                  Rici >>
                                  jo:-) Honzo 19" .

                                    NM_D - Profil | Čt 9.5.2013 14:28:41

                                    Rici >> ale furt je to na EU dotacích vyjde nesrovnatelně levněji...teda zatím, kdoví, co vymyslí na MZE, když už tam mají ty nové posily

                                      NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 9.5.2013 14:28:37

                                      Mates PB >> dá se to jíst?

                                        NZN - Profil | Čt 9.5.2013 14:28:31

                                        unudle >>
                                        klidně stůj. Kdyby mi to vrozená slušnost dovolila, tak bych tady klidně napsal, že...např. všechny ženský jsou kokoti, akorát moje manželka ne. Ale nenapíšu :-)

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile