Muškaření

NRici - Profil | Čt 9.5.2013 14:27:21

jelen10 >> "Sportovní" pojetí moderního chytání ryb je ještě daleko bezohlednější a úchylnější, než moderní pojetí cyklistiky.

    NM_D - Profil | Čt 9.5.2013 14:26:19

    ZN >> hele, pořiď si "krosku" pičo, 4x4, a kucí se v lese poserou radostí
    Já osobně bych šel rovnou do open divize

      NZN - Profil | Čt 9.5.2013 14:25:47

      Modrák >>
      :-) Pstruhová Rusava mi fakt teče kousek za barákem, ale.... to je např. jedna z věcí, která je k zblití, kam to došlo :-)

        NZN - Profil | Čt 9.5.2013 14:24:24

        jelen10 >>
        bezohledná bezesporu je. Ale jen do míry, kterou tento zmrvený stát připouští. Pak ještě trošku dál, kde už to stát nepřipouští, ale kašle na to, ale to je jiná kapitola. Je to jen v lidech, a je jedno, jestli je to cyklista nebo turista. Vůbec se dál nezmiňuji o čtyřkolkách a kroskách.
        Ale... my ty vaše civilizační choroby ještě tak neznáme, u nás je pořád ještě relativně klid.
        Btw., na Šumavě jsem byl v létě i kdykoliv jindy relativně často.

          NMates PB - Profil | Čt 9.5.2013 14:23:52

          Ledňáček (Iceman) >> Kdy si naposledy viděl konipáska, co?

            Nunudle - Profil | Čt 9.5.2013 14:22:51

            ZN >> Za výraz úchy.lové se omlouvám, jinak si stojím za svým.

              NModrák - Profil | Čt 9.5.2013 14:22:38

              ZN >> Kurva, valacha co má u nosu pstruhovou Rusavu a brblá tu něco o dvo hodinách v autě mám nejradši.

                NLedňáček (Iceman) - Profil | Čt 9.5.2013 14:22:22

                Dneska je to tady výživné, dokonce i ti, co sem nelezou pouští moudra.

                  NM_D - Profil | Čt 9.5.2013 14:20:03

                  A proč před zyglounama uskakujete? Tak se jim postavte sakra, čelte nebezpečí a potírejte ho!

                    NZN - Profil | Čt 9.5.2013 14:19:33

                    unudle >>
                    no... vzhledem k tomu, že se neznáme, tak bych s těma úchylama brzdil. Zvláštní pohled na svět a na život.
                    Btw., hubu držíme i tak a řveme na internetu.

                      Nunudle - Profil | Čt 9.5.2013 14:18:22

                      ZN >> Tak to já byl zvyklej zajít do nedalekýho lesa a být v krásný přírodě a v klidu. A ne se furt ohlížet, zpoza kterýho stromu se vyřítí nějakej cyklista a uskakovat před ním.

                        Njelen10 - Profil | Čt 9.5.2013 14:16:59

                        ZN >> Kdyby ti tříletý dítě sestřelil na lesní cestě závodník amatér, taky bys na to asi koukal jinak. Lidí, kteří dneska bezhlavě jezdí po cestách, kam by se dřív nedostali, páč by je tam jejich nohy nedonesly a mastí si ego jak jezdí rychle a kolik ujedou je moc a moc. Tys nebyl nikdy v létě na Šumavě, abys viděl, jak vypadá národní park přizpůsobený masové cyklistice? Pro mě je to k zlití.
                        Já se nenavážel do toho kola, ze kterého jsi nadšenej, ani do výkonu tvýho zeťáka, který je jistě uctyhodný. Taky jsem, dokud mi to rodinej život dovoloval, jezdil na kole do práce. Jen mi prostě současná míra rekreační cyklistiky přijde bezohledná.

                          NM_D - Profil | Čt 9.5.2013 14:16:41

                          unudle >> už jsem potkal v lese i tanky, takže, jak píšeš...

                            NZN - Profil | Čt 9.5.2013 14:15:11

                            M_D >>
                            napiš mi to srozumitelně, už jsem z té tvé psané řeči vypadnul :-))

                              Nunudle - Profil | Čt 9.5.2013 14:13:51

                              ZN >> V lese se odjakživa chodilo pěšky, tak nevím roč by se tam měli prohánět nějací úchy.lové na kolech. To by se tam pak mohlo jezdit na všem a museli bychom držet hubu.

                                NZN - Profil | Čt 9.5.2013 14:13:40

                                medvěd >>
                                ne, rozhodně ne. Golf hrát nemíním a sportuju daleko dýl jak muškařím. Rozdíl je, že na kolo můžu kdykoliv, sednu na kolo a jedu a jsem v krásné přírodě.. Když chci muškařit, sednu do auta, jedu dvě hodiny a pak můžu chytat ryby velikosti oukleje nebo dosazený bez ocasů větší. Nebo jet půl dne autem a chytat ty ryby větší. Nedej bože, jet dva dny autem, to je pak jiné kafé. Ale i to absolvuju docela rád.

                                  NM_D - Profil | Čt 9.5.2013 14:11:34

                                  ZN >> hele vážně začínám koketovat s myšlenkou reopeningu CF, v nějakém drsnějším formátu

                                    NLudaT - Profil | Čt 9.5.2013 14:10:04

                                    šumava >> Kam že mě to vlastně posíláš? :-))

                                    EDIT: Jo už jsem si to našel. Tu soulož dám ale raději bez Stanďoura, nevadí? :-)

                                      NM_D - Profil | Čt 9.5.2013 14:08:52

                                      ty vole tady se zase urodilo

                                        NZN - Profil | Čt 9.5.2013 14:07:12

                                        unudle >>
                                        co to meleš za blbosti?!!! Kdo tady psal něco o nějakým chování? To by jsi nevěřil, jací jsou někteří turisti hovada. Po tobě řvou, že jedeš na kole tam kde můžeš, sami se chovají jak zvěř, která dělá v lese jenom paseku. Ti by měli dostat klackem přes držku. Machírci.
                                        Fakt nechápu, jak můžeš psát takové hovadiny. Když je člověk hovado, tak je úplně jedno, jestli chodí pěšky, nebo jezdí na kole.

                                          Červené karty: Fish man, xycht, novis111, bambusový dědek, Carolina del Norte, Iblea, nornik-l, nornik-n, nornik-o, Habermann, Huxley, Hogo Fogo, alžběta, Debylmates, Aldous Huxley, Maxim_all, sonisrhile